Moram nekome da se pohvalim

  1. Plidumir limenkar kafas lolo

  2. Ne pijemo istu kavu, sirotinjo.

    EDIT: kafu

  3. Niko ne kaze da ne mogu da funkcionisem bez kafe ali je volim a s obzirom da nema nekih nuspojava i negativnih uticaja onda nemam potrebe da prestajem jedino da mi doktor sutra kaze e plidu ovo oboljenje nastaje zbog te dvije tri šoljice dnevno onda bi razmislio a ovako nema potrebe

  4. Energetska pica su isto bogata kofeinom ali još više šećerom pa ih ne pijem jer i kafu pijem bez secera onako gorku samo nesto calabrcnem da ne pijem bas na gladan stomak i to je to. Ne osjecam nikakve nuspojave koliko god kafe popio dok me npr razbudi u poslijepodnevnim satima da ne bi morao ne daj boze da odspavam takozvani naptime koji me poremeti i nisam ni za kurac poslije znaci kofein > naptime

  5. Kafa je zakon.
    Seru vodu da ne valja.

  6. Konzumirao sam pola litra jake Chemex kafe dnevno, uz koji espreso tu i tamo. Jbg, ekran.

    Počeo viđati stvari.

  7. пио сам кафу годинама од оне 2 у 1 коју сам сладио па до обичног 2 у 1 и на крају престо јер ме сморила устанем дрмнем кафу па чекам да ме ухвати кењара то све траје 45 минута ма ајд у курац лепо избацио једно 3 дана ми било буђење јако тешко већ после 5 сам устајао потпуно нормално

  8. kafa je sranje za stomak te spike kako je dobra jer se proseres su nebuloza, bukv secam se popijem kafutu zapalim pljugu i raspizdim koka kolu na to kiselina na usi oce da mi izbije. Jos su gore ove 2 3 u 1 jakobsi neskafei to je najgora hemija a bazicna crna kafa ne znam kome to govno moze da se svidja da pije.

    Jedino sto cenim kod kafe je miris, al ako nije penasto sa šećerom, mlekom i lepo dizajnirano u pitanju je smeće od napitka bukv napitak za blejače

  9. е да да ниси споменуо млеко не би се сетио да сам у те 2 3 у 1 кафе додавао млеко
    мирис је до јаја исто као и дуван само дуван кад запалиш воња све а кафу кад скуваш исто добро мирише
    црну кафу сам пио сећам се једино кад је био пост шестог јануара хахахахха

  10. lol

    bukv uzmi neskafu svezu otvori one granule ono nema veze sa kafom, dobijao sam i svapske varijante za nijansu bolji miris al isto govno hemudza mirise na karton i sinteticku kafu

    ako oces koliko toliko dobru kafu da pijes kuci potreban ti je solidan espreso aparat i naravno kafuta u zrnu neka skuplja al ni ne mora da bude najvaznije je da je u zrnu. I opet obavezan je secer jer jebes ti tu gorcinu i bez penastog mleka koje daje mekocu ukusu znaci osnovni sastojak je smeće

  11. Кафа је ондак скуп спорт

  12. а енергецка пића су ми непозната осим што сам попио 10ак гуварана за живота

  13. Obj treba 500-600 jura min za polupristojnu masinu plus kvalitetna kafa, al racunaj da je vek tih uredjaja kratak zacepe se svako malo trpaj hemiju unutra, servisi greske na aparitima bukv maltret zajebancija treba imas u bekapu uredjaj jer sta ako ovaj crkne a neces pijes random nesaru sad cekas 15 dana ti servis sredi masinu

  14. I da, ne znam dal ima ista odvratnije od one premale kafe na benzinskim pumpama u dva gutljaja gde se onesvestis od govneta i gorcine

  15. Droga bukv nije cudo sto plidu ulozio celo bice da odbrani omiljeni napitak bez koga ne moze. Uzela ga kafa pod svoje

  16. I da, ne znam dal ima ista odvratnije od one premale kafe na benzinskim pumpama u dva gutljaja gde se onesvestis od govneta i gorcine

    рофллл

  17. чекамо некога да брани енергецка

  18. Odbrana bi lajk: e super je osvezava znas kako me radi dobijem snagu

    Jbt guarana je pricu prodavala studentima kao pijes ovaj nas izbljuvak ostajaces duze da ucis studenti retosi masovno pili govno, najvise iz razloga jer je bilo 3-4 puta jeftije od red bula

  19. I ovi retosi sto cepali zestinu sa energeckim promo separe skivi + 6 guarana ljudi u hitnoj zavrsavali ko posle vacce

  20. Već za ~400 evra ima da se uzmu vrlo solidne espreso mašine. Kad se u tu drogu priključiš ostale kafe, čajevi, napici generalno postanu kurčeva vodica

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.