Moram nekome da se pohvalim

  1. A možeš uživati u kafi koristeći Chemex, V60, French press, AeroPress itd. Nije kafa samo turska, nes i espreso, jebem vas naopake.

  2. Plus što dobroj kafi ne treba dodavati šećer i mleko

  3. To su vec filter kafe i opet ide neki granulat unutra uglavnom, pio sam i te neke seme kratko bude zanimljivo svako malo moras peres skalameriu

  4. ostavio sam kafu i slatkiše

  5. Kakav granulat jbt? Kupiš finu kafu, ne sa donje police. Uzmeš dobar mlin, ne secka od 5 evra. Povratak na standardni napoj postane nemoguć

  6. Vas je problem sto se svadjate oko subjektivnih stvari, pogotovo sa lalosima ne mozes tako, njima svoje dvoriste ceo svet

  7. E debilko, pajz foru, kad te ponude kavom, ti im kazhesh da piesh samo kvalitetnu shemeks kavu a ne sirotiljsku tursku

  8. Ne družim se sa sirotinjom, pa ne znam kakvu kafu konzumira.

    A i smrde.

  9. Kamenka fura sirotiljski kompleks bukv akcenat je na tome da se kupuje skupocena kafica a ne tamo neka brlja

  10. smrdi ta prljava voda kojom se drogiraš, majmune. smrdi ko da je neko naložio gume.

  11. Ostave mene moji samog kuci mali kad sam bio, sedam godina mozda, I nadjem u ormanu kilo kafe u zrnu. I otvorim naravno, sta cu kad sam mala stetocina bio, I zrno po zrno zgutam jedno pola kile I batalim. I pozli meni naravno, grcevi neki krenu nesto, izadjem pred kucu I bacim peglu. I ukenjam se jbt ne znam sta ce biti. Druga pegla, treca...Legnem u krevet, pozeleneo. Moji kad me nasli jos gore pozeleneli, celu noc sam posle peglao.

  12. Danas sam saznao da sam sirotinja jer pijem finu kafu, a ne otpad crne boje.

    Reme, vrati se.

  13. pa to ti je napredna sirotinjska spika, uzmeš piće za najveću moguću sirotinju i onda nešto izvodiš kao ti piješ samo nesirotinjsku varijantu najsirotinjskijeg napitka koji ima.

  14. maiku mu kako da se resim kafe glava me boli kmee pomagajte dingospowi

    3 sata kasnije: ali uzimas onu sa visih polica onu za drugosrbiance

  15. Isto boli glava kad se skidaš i sa finijih kafa, moram priznati.

  16. kamenofil redovno na onoj temi za hranu jede fazon tartufe u umaku od mljevenih jednoroga, ko je uopste ocekivao da ce piti obicnu crnu tursku

  17. to ti kažem, najteži oblik sirotinjske spike je kada se što više pokušaš udaljiti od sirotinje kada ti je to urođeno, balkanski.

  18. mali broi liudi je pio takve kafe i jeo takva jela ko nas kameni kajzene ubi se za sta ti sve drugosrbi koriste platformu

  19. A možeš uživati u kafi koristeći Chemex, V60, French press, AeroPress

    Izdrkavanje za hipstere a gubi se na čistoti esencije. Samo 9 bara baki

    Za mleko i šećer se slažem

  20. smrdi ta prljava voda kojom se drogiraš, majmune. smrdi ko da je neko naložio gume.

    :)))

    Ko ne voli snimea nema dušu
    Ko ne voli smolea nema pameti

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.