Moram nekome da se pohvalim

  1. Smanjujem konzumaciju kafe

    Da, glava me boli, hvalalepo što pitate

  2. Sad navrni duple doze da te prestane

  3. pa nije od kafe sig sig

  4. Ostavljao kafu dvaput, tesko mi palo oba puta, skidao sam se lekovima bukv. posto telo moje voli kofein, glavobolje me sastavile istog momenta. 3-4 dana brufeni I nekakva turobna nerasanjenost nesto, posle prodje. Ubaci sebi nesto dobro umesto kafe, istezi se I masiraj vrat ruke noge 15 minuta, toje dobro.

  5. i onda kazu da kafa nie

    D R O G A
    R
    O
    G
    A

    ne pijem govno vec 5-6 godina, bukv glavobolje dan - dva tri posle kao da nisi nikad ni pio

  6. Ja batalio bio na 15 meseci mislim u komadu, zbog zdrvlja, medjutim vratio se staroj dobroj kafi cim sam mogao. Jesam navucen na tih prvih pola sata - cetrdes minuta dana, da skuvam dva deci nekakve polukafe (sve je to polukafa polunesto) I ne gledam ljude. Ako sam jos kuci I toplo je, pa izadjem medju pse I ptice da se suncam I idem bos po dvoristu, jos ako sam dobro spavao...Pa realno jedan od vecih luksuza u zivotu.

  7. Ako sam jos kuci I toplo je, pa izadjem medju pse I ptice da se suncam I idem bos po dvoristu, jos ako sam dobro spavao

    https://i.pinimg.com/1200x/aa/e0/a0/aae0a0c052392ecdb68a374de512c603.jpg

  8. Njihove sape su cistije od nasih dusa

  9. haha, golubove i vrane ne racunati u ptice

  10. kafa je dušman kojeg dobrovoljno pozivate da istrunete iznutra.

  11. Kafa najnepotrebnije ozloglašena namirnica, iduća je so.

    Piće koje nije kalorično pritom ima antioksidativna dejstva je stavljeno na loš glas zbog KOfeINa koji je pizdin dim po uticaju na zdravlja u odnosu na neke stvari koje se bolesno pretjerano konzumiraju a da ni ne primjećuješ tipa šećer

  12. zamisli da ti je neophodno neko piće da bi uopšte mogao funkcionisati...

  13. Pozdrav za Furia/Roberta Levandovskog

  14. Da voda naprimer, ajde bezi tamo.

  15. Ne znam kako se uopste dodje do toga da se ne moze funkcionisati bez nje, meni ne utice ni na sta, popio nju ili popio casu vode isti kurac, raspolozenje isto, energija ista, sve regularno

  16. ali kojim god kafašima kažem da im ne valja to, kada im išta loše kažem za kafu, uvek odmah krenu repertoar "a ako ovo, zašto ono", da sam nemač pojma, da ne znam ceniti ono što valja, da se nisu navukli na kafu nego je žderu zato što im godi i još mnogo toga. gledaju me kao debila što je ne pijem, jebem ti kulturu kafe kada se ikad razvila pa da ovisnici meni govore da sam ja lud i malouman i žvalav.

  17. Kučkari jednako kafaši

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.