Prijava

Brate kako ovo pričaš s kurvom, šta bre dear šta nije u redu sa tobom?

cekaj trajfo jel me jebes sad

will you stay for one hour?

Trajfo: yesss 100%

looooooooooooool, znači onda 200 jura a usled nemoći posle se spikalo na non engleskom 45minuta, vrv je neki translejt kucao poruke u njeno ime prilikom dogovora

nesto ne stima jbg, inace solidan avatar steta sto nije u boljoj rezoluciji ne kapiram zasto je tajis jbt zena radi biz i ti si na preporuku dosao

Nemam previše iskustva u ovim stvarima, ali računica kaže da ti je voice call trajao 2 sekunde duže od čina bambusanja.

looooooooooooool, znači onda 200 jura a usled nemoći posle se spikalo na non engleskom 45minuta, vrv je neki translejt kucao poruke u njeno ime prilikom dogovora

Znači ovako: došo sam u 22:00, otišao sam oko 00:00
Sat vremena neprestanog jebandanja (dve pauze za tuš i čašu vode) i posle toga izvadila telefon i počela da priča u njega, ja stao i gledam šta koji moj kad odjednom mi onaj robotski glas na engleskom postavi pitanje: "Da li si religiozan?" lmao

Brate za te pare si trebao tražiti da stenje u telefon i da translejtor stenje na robotskom lol

Ajde bre Melke mani me sa sirotinjskom spikom više

Rispektara avaxe naplatio si se dobro nema sta dobio si i emociju to se ceni

Vrv povrsno zna engleski vidi se po porukama jbg sto ti pisala, posle vrv preslo na trenslejt ostala bez dushe

Samo daj neku fotku da je vidimo malo ajde nije ti devojka

Mislim ima ova na wa ali tu se ne vidi faca, nećeš skontati da je Brazilka

https://as1.ftcdn.net/v2/jpg/01/03/60/60/1000_F_103606047_loBjxS3trx1qnEBIoL6MSS2achC1f9MH.jpg
Evo ovo je nešto najpribližnije njenoj faci što sam mogo da nađem, baš ima specifične crte lica

Jeste se dotakli vaccina lol vrv je busterovana ko mejmun grafein oksid ti uco preko kurca u mozak lolo

Pa kako da uđe mejmune imo sam micegu

eeee moj trajfimire... drag si mi srcu ali gde ćeš da se hvališ što si izvalio debele pare za malo pičke i to verovatno ciganjske? a i zajebi to odakle je riba, ne razumem ljude koji se hvale da su jebali, a platili su za to.

Bez kurtona si jebo, auuu

Au da bre pa pušila ga je breee najebo sam

Lejm osecaj bukv toke pare dao i na kraju nema kontakta