Moram nekome da se pohvalim

  1. E da i promeni pečurke brt, da se zaljubljuješ u ženu sa ekrana i da ti je to najbolje iskustvo u životu nema smisla, to su prejake psilocibe, rade na euforiju al na nekakav pogrešan način. Bacaj to u pičku materinu.

  2. kakvog jebenog ekrana, daj da vidimo ako ima negde kao proizvod

  3. Ima Brazilke na kojem god oćeš sajtu za odrasle kad klikneš na lajvstrim, možeš i da kucaš u pretrazi. Trajfo daj stvarno da je vidimo ako je u lajvu sad, vredi li čemu.

  4. zashto se brijao majmun ako samo gleda preko neta ne kapiram

  5. moguce da je prvo gledao, pa da je pao neki dogovor pa je onda zapalio tarifa 200 jura to vec ima smisla

    daj sliku nove devojke

  6. Bio sam kod kurve šta vam nije jasno?

  7. Pa brijao se zato što ga bio blam da se žena naginje u kameru kako bi razaznala drvo u svoj onoj prašumi, ko da se nije uveliko nagledala koječega. Ali 200e za to je baš pljačka, jbt pa i uživo bi dala mladom i higijenski svesnom belcu za 50 reala.

  8. Bio sam kod kurve šta vam nije jasno?

    pa kako si znao na sta dajes 200 jura i pritom se mackao pomadama da budes

    L E P
    E
    P

    leba ti

  9. Ooojjj manipulacije svaka čas' na vas

  10. Bio sam kod kurve šta vam nije jasno

    Dobro to je druga priča, ne podržavam odlaske na kurve al ajde, ali da plaćaš 200e kako bi izlučio nešto malo ejakulanata na ženu sone strane ekrana koja tvrdi da je Brazilka, a možda je zapravo iz Gvajane, to su već teška proseravanja, to trezan čovek nikad ne bi uradio, makar bio sin željka mitrovića.

  11. ne ozb sad me zanima dal si znao kod koje ides ili si isao ko mejmun pa te usralo

  12. Trajfo u Srbiji išo da prca Brazilku lol, daj bre Caro nemoj trolovati tako ljuto, vidiš da su mu podvalili nekakvu Romkinju iz Borče Ovče Krnjače, čuj nije znala engleski LOL pa šta je to čudno. Trajfo nemoj da širiš tu priču, možda nije bila legalna.

  13. U pravu si, to nije bilo ni B od Brazila i ja sam sve ustvari samo sanjao. Ono što se zapravo desilo jeste tarenje

  14. - Jotengo Đeljana
    - Kađate porfavor

    LOL

  15. i ja sam pomislio da je neka ganjferka mada obj trajfo je sad u nekim njemackama vrv kao kirk kad ode stim da trajfo i jebe

  16. ajde avaxe odgovori sta zajebavas sad

  17. ajde avaxe odgovori sta zajebavas sad

    Znao sam gde idem ali nisam znao da je toliko trve spika. 160 santima, kukovi pojeli stomak, a guza zategnuta ko kuvana guma. Bilo mi dovoljno jednom da ga protrljam u toj dolini da me dovede do vrhunca, ma nema priče najbolje veče

    I K A D

    K

    A

    D

  18. naci na preporuku se islo na poverenje, ranices ti nju jos parama ihahaj

    el imas neku fotku (ne mora eksplicitna gde ti je mali kurac) cisto ono happy snimak after

  19. Da daj neke gadosti da vidimo lol. Čuj Brazilka se prostituiše u Nemačkoj, šta sve neću čuti. Rumunsku Ciganku ti podvalli za 200e i još se ovde hvališ, nemoj bre na kurve da ideš tamo moraće posle da te vakcinišu.

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.