Prijava

Manu okuplja nemalu grupu ljudi širom sveta oko jedne iste ideje, ljudi osećaju pripadnost i zajedništvo iako ih razdvajaju jezik, vera, kultura itd. To je velika stvar.

U srećna vremena radio bio na đavi u kafani, naravno i za vreme egzita, i naravno prodavali sve za keš, i cigare takođe, koje tada na festivalu nisu mogle da se uzmu; jednom rečju useravali smo se od para i pljačkali Engleze ko nenormalni. 2009. sednu mi za šank momci neki, dan još bio, nisu svirke krenule, i reč po reč kaže čovek - ja sam frontmen sars-a, ovo je deo benda sa mnom. Tada Buđav lebac bio hičina, ja reko - brate do jaja, svaka čast itd. Dođe Bora šef, reko Boki ovo sars, on se oduševio čovek, ispozdravljao se i kako već dolikuje. I krenu ljudi da nam se žele kako su od Buđav lebac zaradili okruglo 12.5 dinara, isplatio im rts radio ili dvestadvojka, kad su svi uzeli komad(ić) njima toliko pripalo. Beda jebote, da nisu imali svirke pomrli bi od gladi. Bora se skenjao, odvede me na stranu i kaže - daj momcima šta piju i koliko piju, nemoj ništa da im naplatiš. jbg

hahahahhahaha ala laze melk loooooool

mada real bio je dobar cert

Dobro, to radi i Metalika i Tejlor Svift.
Samo sa malo više ukusa, boljom produkcijom, boljim nastupima, raznolikijim porukama itd.
I ne, nisam ljubitelj ni TS ni metlice.
Ali evo ko je bolji od Manua u Manuovoj igri - Santana.
Kao muzičar možeš mnogo da naučiš od njega i ljudi sa kojima svira. Filozofija mu je jača, čuva ga andjeo Metatron i stvarno osetiš božanstvo u muzici. I fura tu levičarsku propagandu ali ti je ne gura niz grlo.
Od MČ možeš da naučiš kako da skankuješ 3 akorda, loše. Bend mu je sranje. Prodana duša i to za sitne pare.

Daj bre Če Manu Čao je zastupnik prljavih siromašnih migranata sa brouken ingliš i neurednim papirima, koji šljakaju 60 sati nedeljno, jedu dvaput dnevno i kunu se u Maradonu. Santana jedan od najboljih gitarista sveta i gospodin čovek u muzici, on je pak za drugi neki tip ljudi.

Manu chao wu-tang
Nefertiti beng beng gotham city kotangens

Ali muzika mu je JEFTINA, a reči podilazeće velikom broju pogotovo mladih ljudi.
I pank je bio jeftina muzika, ali nije bio ljigav. Štaviše, bio je pun energije i raznolikosti i inspiracije.
Važi da ću da uživam u MČ 2 i po akorda na stalno istoj gitari i bombonjeri od teksta za bele francuskinje sa palestinskim šalovima.

I ono - naslyšao sam ga se u životu, bio sam okružen ljudima u tom fazonu. Plus ga moja žena obožava.
Što kad razmislim objašnjava mnoge stvari.

Žena mu dobra pička, bar bila, grkinja neka zgodna

Ma svaka njemu čast, samo daleko mu kuća bila.

Šiptari mogu samo da sanjaju da ja njih ovoliko mrzim koliko Ševu mrzi Manu Ćaa

Kleila Renesi, iz Zakintosa. Sad čitam.
Glumica.

Chevu jesi gogol bordello slusho?

pitam se el che oduvek ovako prezirao manua

Od kad sam ga prvi put čuo.
Imao sam neki prirodni urodjeni mehanizam u sebi koji je trigerovao.

Chevu jesi gogol bordello slusho?

Da, super su.

Ovi iz Dubioze štuju Čaoa, ali štuju i Kultur Šok.
Kultur je meni opet bliži, ali su cirkuska muzika, kao Pero Deformero, bendovi Majka Petona koji nisu FNM do pre 15 godina, nemam pojma - Zapa?

Super muzika, ali cirkus u principu.

Šejtan mu nanu osedlao.

Kupio sam rio mare tunjevinu
Neka je sad malo. rok je do 2030.