Moram nekome da se pohvalim

  1. Bravo, Pranče! Boli te uvo, rekoh ti da nije teško.

  2. Jedvite jade ovaj ruski usmeni, majku mu. Ali sam proš'o! Imao sam čak i jednu ribu od 25 godina u komisiji. Duplo dobro!

  3. Zapalila sam kancelariju! Doel kapitalizam!

    (mada, revolucija je kratko trajala i ugušena je u vodi)

  4. :ђуска са Лазаром Ристовским:
    Више Тито нас је волео, него сада ви! Р-Р-Р РЕВОЛУЦИЈА!

  5. Za malo da dobijem tiket.

  6. Za malo da dobijem tiket.

    biće bolje sledeći put lololo

  7. Beluci vodi 2:0 u setovima i PRCC neki Sela ga satro, poslednji mu uzeo 6:0.

  8. Р-Р-Р РЕВОЛУЦИЈА!

    slab sam revolucionar :(

  9. Donirao sam UNICEF - u preko poruke 50 dinara :)

  10. Подигао нови цс сервер за вукајлију :)))))))

  11. Podigla 50e toplog obroka.:)

  12. ја и пар другара смо вечерас победили.

    прво смо бацали рандом риме 2 сата на чету, па смо се за цирка 2 минута организовали за баскет. отишли на баскет, успут купили гајбу пива, покидали је у паузама између партија, ја се помало и напио, нисам ништа јео цео дан. певали народњаке на путу до супермаркета који ради 00-24, вратили гајбу, онда ишли до пекаре и од кауције узели 4 векне хлеба и 6 јогурта, искидали све то, и онда се у 2 сата ноћу запутили на једно језеро богу иза ногу, на десетак километара од било какве цивилизације. купали се на тотално дивљој плажи (постоји и нека као главна, али смо ишли на дивљу), окупали се (одлична је била вода), вратили се кући и сад не знам како ћу да спавам, размишљам да се обесим да не покварим утисак сутра (:

  13. toliko si slatka da bi te u soko štarku koristili da zaslađuju ratluk
    uzmu i trljaju ga o tebe a ono sve šećer u prahu ostaje na ratluku
    jebeno te zovu da ideš u fabriku gde te umaču u vodu koja postaje čist beli kristalizovan šećer sa ukusom trešnje, onda ga tucaju u prah pa prave one šugave kesice za sok na rastvaranje
    šugav je zato što su prviše razblažili slatkoću!
    toliko si slatka da se se šećer na globalnom nivou dobija ustvari od tebe a ove plantaže su tu samo onako radi reda
    koliko da imaju crnci šta da rade
    ustvari ti proizvodiš šećer tako što se valjaš po celofanu a šećer ostaje
    onda se to skuplja i prlja da bi ljudi mogli da ga gledaju, previše je beo u čistom stanju
    jebeni ljudi u vatrogasnoj opremi dolaze da rade tu jer običan smrtnik ne može da izdrži toliki sjaj

    evo moram da se pohvalim koliko mi je debeli pacov rekao da sam slatka.... ja sam izgleda pravo slatkaaaaa hahahahahahahah
    al ono i on je sav ko šećerlamaaa

  14. Postala sam baba....jutros u 5 sati.... Presretnaaaa.

  15. cestitke, penzionerka :)

  16. Stavio 3 šampona na sebe, obrijao se, okupao, opro zube. Idem u školu!

  17. Srećan novi školski dan :) Kao i novi unuci :D

  18. A vidi. I Penzionerka ima čime da se pohvali. Svaka čast. Garant je bebac napravljen na Dan Republike, 29. novembra. :))

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.