Prijava

a sta ako je kanalizacija u kojoj si ustvari u evropi

Baš si amater.... Pazi ovako:

"Ženama u crnom" prodam priču da sam ruski tajni agent, i da je od presudnog značaja za čitavu svet da stignem na utakmicu Sarajevo - Želja, koja je već počela, kako bi skupila neophodne informacije o trenutnom stanju u BiH. Međutim, dok su me fine tete ljubazno sprovodile na stadion, ponela me atmosfera, te zapevah od Cece - Beograd i one shvatiše da sam ja ustvari čista prevara, pa me izmlatiše ko vola u kupusu. U trenutku kad sam pomislila "Gotovo je", Željo povede sa 2:1, i na stadionu nasta opšta ludnica. U svom tom haosu, dok sam bežala od "ženturača u crnom", naletim na pandura koji se ubode na onu značku i on tada spazi Dačićev kofer. Deportovaše me u Beograd, a naša vlada me posla u Hag, kažu moramo sarađivati sa Tribunalom. I tako ja sad sedim u ovoj ćeliji u Evropi, čekam suđenje, a sve mi se čini da sam u većim govnima nego u onoj kanalizaciji iz koje sam i krenula.

Imaš minu za patentaru, zipov upaljač koji ne radi i bajatu kiflu, nalaziš se u Leskovcu. Moraš da budeš u Budimpešti za dva sata.

Utrcim u najblizu pljeskavdzinicu sa bajatom kiflom u ruci i urlam: BOMBA, IMAM BOMBU!!! Svi se razbeze, a ja zgrabim najblizu pljesku sa rostilja i ubacim je u onu bajatu kiflu. Unutra sakrijem onu minu od patentare, a pljesku podmetnem najblizem burzuju koji misli da je svaki dan u leskovcu rostiljijada. Kad mu mina zapadne u dusnik i dobije gusenje, iskoristim guzvu da mu dignem auto i strknem do niskog aerodroma. Istocim malo benzina iz rezervoara i polijem se sa njim, a onda krenem da ucenjujem ljude u redu za kartu da i meni kupe jednu, inace cu se zapaliti onim zippom, a onda sigurno ne bi stigli na vreme da udju u avion. Dobijem kintu, kupim kartu, a kad izadjem u Budimpesti i resim malo da iskuliram, nemam s cim da zapalim cigaru...

Pazi sad ovo: Imas zlatnog retrivera, mrtvog papagaja, pregorelu sijalicu od 100W i teglu ajvara. Kako ces sa tim stici GO do Rima?

Ovako: Bolje vrabac u ruci, nego soko na grani. Posto ja imam mrtvog papagaja, odlucim da ga sahranim..ne treba mi u ruci a mislim da bi drugima smetao na grani. Pocnem da kopam, ali posto onaj koji drugome jamu kopa sam u nju upada, zavrsim do guse zatrpan u zemlji, samo mi glva viri. Covek bez slobode je kao riba bez vode.. privucem tako ribara iz obliznjeg sela koji me izbavi iz jame. Povede me u svoju kolibu u selu i tamo upozna sa lokalnim mestanima. Posto su na nizem stepenu razvoja, za ajvar nisu culi i ja im ga predstavim kao magicnu smesu za nadljudsku snagu (u svakoj lazi ima i istine). Trampim ga za kilo sarme i jednog magarca. Sarmu odma pojedem da malo pododjem. U znak dobre volje poklonim im zlatnog retrivera, jer je bolji dobar glas nego zlatan pas. Postanem poznat i obozavam u selu, slava mi udari u glavu. Dolazi do napada suparnickog sela, a ja sam idalje u nesvesti od jakog udarca. Razbojnici mi pokradu svo odelo, nisu culi da nije zvaka za seljaka. Probudim se iz kome, a mestani mi pripremili lomacu jer su shvatili da ajvar ne funkcionise. Hodam na rukama do mog magarca, posto su u lazi kratke noge, slomim sijalicu i podbadam ga staklom da potrci da izbegnem agresivnu rulju. Dobru coveku sve dobro stoji, tako da mi ne smeta sto sam go. I samo picim..Svi putevi vode u Rim.

Imas kesicu odzacar bombona, spendalu, zagrizenu princes krofnu, ofinger i dusek na naduvavanje. Nalazis se u sumi okruzen hijenama. Kako ces, u Tokiju, postati ljubavnica/ljubavnik Dzordz Klunija/Monike Beluci?

e ovako, uzmem reket i gurnem ga tebi u dupe, kad to vide oni vukovi ima tolko da se napale da ce se otopit sjeverni pol tako da ce se vukovi pogusit, a kad voda pocne da se dize uzecu tu loptu i napuhat je i sanjom odletjeti do pariza....i kad tem stignem svima cu da pricam kolko glupe teme dajes po forumima....eto

Nisi postavio pitanje :)

Evo da ja postavim pitanje, kad ga Jozo ne turi.
Ako kreneš odavde do onde, a Mars je u konjukciji s Venerom, a čovjek pored tebe jede vodene ćevape i svira guznu gitaru, koliko bi trebalo bijelih bubrega da se napravi podzemni autoput da Tunguzije, i još bitnije, a manje važno je, da kako je krv crvene boje kad svi znamo da Seka Aleksić čita Večernje novosti u 9 ujutro?

mensure ovde treba navest sta imas sve i dat jedno pitanje a ne 5...

nalazis se u moru, vjetar puse i talasi te nose, oko tebe pliva jedna banana i jedna sljiva i bure vina, kako ces uspjeti da se spasis i da zasadis sljivik na pustom ostrvu.

bananu i sljivu stavis u dzep, popijes bure vina i posto si se dobro usikao lepo ti je kao da si na oblacima,pojedes bananu i op,op,op,op, seprtlja pijana okliznes se o koru banane i padnes sa oblaka pa bubnes na pusto ostrvo.Prilikom pada zadobijes sljive ispod ociju. Posto si se vec malo otrznio pomislis kako bi bilo dobro piti rakije, sljivovice.Uzmes sljive ispod ociju i onu iz dzepa pa se das na posao saditi sljivik kako bi mogao piti dobru domacu sljivu.

nalazis se u tamnici kod sebe imas novine, mleko i casicu 0.33, kako da pobegnes iz tamnice

Ništa lakše(ovo sam stvarno smislila u sekundi!!!!)

U novina ću pročitati horoskop koji će mi reći da treba da igram igre na sreću (što nema nikakve poJente sa mojim bekstvom), natopiću novine u mleko, pomoću čašice naravno, i sačekati da se osuši, od sportske strane ću da napravim aviončić koji ću da usmerim ka čuvaru koji će pomoću njega da shvati da je njegov tiket puko i poješće taj papir od muke (e sad kreće zaplet), čuvar je kinez, a kao što znamo oni ne podnose mleko, pa će to parče novina napraviti haos u njegovoj utrobi, puzeći će doći do mene da traži pomoć, a ja ću ga mlatnuti toljagom po glavi, ukrasti ključeve i pobeći.....

imaš pudlicu, osušen lak za nokte i džak kafe.... zaključan si u podrumu i kasniš na ispit/kontrolni/sastanak.... imaš pola sata da stigneš!!!!

Uzmes džak kafe i pristavis si jednu domacu..kafa tako zamirise da privabi komsiju...kad komsija dodje naravno hoce i on kafu al mu je nemores dat jer si zakljucan, on razvali vrata i dodje do tebe..a ti mu reknes da zuris na ispit i da nemas vremena za kahvenisanje, nego nek on popije tu kafu i nekk posle odnese taj osuseni lak u smece i baci i nek odvede pudlicu u setnju jer ti nemas vremena jer se ti zuri...

Imas jedno pečeno pile, 100 kila gvoždja i belu lađu.. Nalazis se na mjesecu i moras doci do zemlje..

e, pa ovako...100 kila bi popusio, gvozdje bih gurnuo u pile i istripov'o da je leteci pile-robot pa bih olako sleteo do zemlje...i posle verovatno ne bi' gledao belu lađu, ne volim tu seriju...

imas 3 govneta, psece, ljudsko i slonovsko, trambolinu i djoleta...ti si u svojoj kuci/stanu treba da dodjes do amerike, a do jaja te mrzi...

Napisao bih mnoooogo dobru definiciju o 3 različita govneta inspirisan pomenutim, onda bi Amerikanci videli da sam nadaren i poslali bi mi privatni džet i limuzinu na adresu i stipendiju za školovanje u SAD-u...

Imaš 2 točka, fotelju, šipku i ženu, nalaziš se na dnu brda i slomljene su ti obe noge a moraš se popeti gore... Kako ćeš se najlakše popeti?

Jel ovo neko trik pitanje?
Ako mislis da je najlaksi nacin da posadis fotelju na sipku a sipku na tockove pa upregnes zenu da te vuce do gore, E NIJE!

Posto su u lazi kratke noge, ti brzo smislis neku laz, i noge ti se skrate, a ako su se skratile, znaci da vise nisu polomljene, i da mozes da hodas, tesko, ali mozes.
A posto su sve zene kurve, i tesko ih je zadovoljiti, ova koju imas pored sebe je rekla kako ne zeli nista sa kratkonogim bogaljem kao sto si ti, nabila ti sipku u dupe i rekla da se gubis od nje. A posto posle nekog zla dolazi jos vece, ti provalis da moras da odes do vrha, sa sve sipkom u dupetu. A posto na vrhu brda vrba mrda, ti se uhvatis za vrbu, ona te prodrma i ispadne ti sipka iz dupeta. Sipka se odkotrlja nazad do zene, a posto zena pored sebe uvek ima i nekog magarca, ona uzme, posadi fotelju na sipku, sipku na tockove, upregne magarca i ode svojim putem...

Imas definiciju 'moje babe', prazan dezodorans i crnca u tangama, kako da stignes u Peking u najnovijem D&G odelu?

pokazacu crncu definiciju, on ce puci od smeha(ili muke), njegov pucanj ce naterati tange da se rasire i dobiju oblik tkanjine, koji cu dati nekom kinezu da mi sasije DandG odelo, a za uzvrat cu ja njemu dati prazan dezodorans...on ce to prihvatiti posto inace radi za saku pirinca, pa mu ovo dodje kao bonus...i znas kako kazu "gde je kinez, tu je i Peking"...samim tim sam ja u Pekingu...

imas jednu cigaretu, dva upaljaca, jednu dosadnu zenu(koja oce cigaru isto kao i ti) takodje imas pomoc prijatelja(ogranicenu) i trosed, nalazis se na titaniku, koji tone, a moras da dodjes do Kaludjerice...

Sedam na kauc, stavim zeni upaljac u usta i zapalim ga drugim, on eksplodira, i ubijue smaracku zenu. Zapalim cigaru da razmislim o svojoj situaciji, kad spazi helikopter moje dimne signale. Odvezu me u Englesku, tamo sretnem ortaka koji mi da 500 eura za kartu do Beograda, ostane mi 20 eura i platim taksi do Kaludjerice...

_________________________________________________________________

Imas gugutkino pero, magnet, metak, nalazis se u sred Sibira, kako da dodjes do Beograda?

jednostavno, gugutkinim perom pogodom metak u pravo mesto da opali u smeru beograda...kad metak krene da leti ja se magnetom zakacim za njega, usput predjem preko ukraine i tamo pokupim neke picke...

imas flasu koka kole, beli eurokrem, nekog glupog, malog, razmazenog amerikanca, stotinu eksera, nalazis se u nekoj vukojebini, a treba da stignes do grenlanda

uzjašeš tog malog glupog razmaženog amerikanca, i reknes mu da te nosi do grenlanda, inace ces mu tih 100 exsera zabit u dupe, i natjerat ga da namazan sa bijelim evrokremom pretrci saharu,sa sobom ce da dobije praznu flasu koka kole da ima za pit ako ozedni...nosice te sigurno do grenlanda i rijesen problem...hehe

Imas jedno zrno bibera, jedno zrno soli, jedno zrno secera, i pokvaren radio.
treba da dokažeš curi da je voliš.ili da dokažeš momku da ga voliš, ako ženska rješaje ovo...

Pokusas da pustis muziku, shvatis da ne vredi jer radio ne radi...
Nabijes si ova zrna u oci samo da bi joj dokazao i ona padne na tu foru i kraj price... :P

Imas praznu ciniju, jednu papucu i fotelju... Treba da kupis kucu na Dedinju...