100 stvari koje ne smeš da nisi uradio pre nego što umreš

  1. улетети у такси или још боље рендом туђа кола и рећи "прати она кола". Или улетети у туђа кола на брзину показати чланску видео клуба/библиотеке/чега год и представити се да си неки агент и рећи да ти дају кола, нешнал сикјурити бизнис!
    то сам одувек желео дурадим!

  2. Mučenje životinja je stvarno nešto čime se muškarčina, jebač, nastavljač loze i jebač ne smije hvaliti da je uradio prije smrti. Klao sam i svinju, ovcu, kozu, pile al njih pojedem.

  3. Ljudi, vi nemate želju da spavate sa blizankama? Jebote, pa onda sam ja neka perverznjačina....

  4. Извршити контролу карата у ГСП-у помоћу личне или туђе обичне повластице (урадио већ лололо).

  5. Drkanje na dalju sestru poslednji post, imamo listu!

    Ma drkao na onu iz Space jam-a,Lolu,zecicu!! :D :D :D

  6. bvdlga

    Realno i ako nisi kenjao u prirodi i brisao buljson nekim listom,kao da ne postojis...

    Ima.

  7. Kad si već god GSP-a, ući u harmonikaš sa ortakom, poneti stočić i dve stolice, staviti na sredinu, lepo sesti, i cepati poker.

  8. UKRAO nešto vrednije od recimo 200 evra. To bi moralo unutra, realno ne možeš u raku a da ništa nisi drpio...

    Uf, ne znam...imamo krađu u supermarketu, to je stvarno preduslov, ali ne znam da li da mu podižemo sad level, dodajemo novi...

    Dub

    Ljudi, vi nemate želju da spavate sa blizankama? Jebote, pa onda sam ja neka perverznjačina....

    lololo bliznakinje nisu in, sada uparujemo emo cave!!

  9. Reći Milki Canić dobro jutro, da čujem njen odgovor.

  10. A jebanje neke vukajlijašice?

  11. lololo bliznakinje nisu in, sada uparujemo emo cave!!

    Ja sam za emo bliznakinje bre. :) To je nekako ol in uan.

  12. Eddie

    A jebanje neke vukajlijašice?

    Š'o? Mislim, može Đula, ali je na svakoj slici drugačija, neću je nači u gradu.

  13. UKRAO nešto vrednije od recimo 200 evra. To bi moralo unutra, realno ne možeš u raku a da ništa nisi drpio...

    Да ли може у динарима? Око 800.000 од прилике +/- 200.000...

  14. 3. Istrčao maraton.

    Do jaja,ovo se spremam da uradim.Ima finih stvari,30 stvari mi je ostalo za zivota da odradim sa ove liste recimo..i manje mozda...

    Aj jos jedan predlog da pokusam,mada je Edijev dobar! :)

    Jeb'o crnkinju? Mislim da ne videh da ima...

  15. ја се спрдао кад сам у мору глупости и геј ствари написао и између осталог "залупити врата после свађе" као нешто банално и ви ставили, а кад сам озбиљно предложио нешто - курац. ахахахахах

  16. Некако мислим да сам думро и да пишем у празно. Не дешава ми се често да ме нико не цитира било да каже да сам пглу и да његова збирка разваљује или обратно...

  17. Uf, ne znam...imamo krađu u supermarketu, to je stvarno preduslov, ali ne znam da li da mu podižemo sad level, dodajemo novi...

    Nisam video, dosta je u super marketu.

    Ništa to jebanja Vukajlijašica, svejedno niko pametan neće reći da je jebo vukajlijašicu ovde. Čak i to jebanje u globalu treba malo smanjiti... Neko sad zna sa ženama i nabiće više poena od nekoga ko je proputovao čitav svet, jahao dvogrbu kamilu, popeo se na Durmitor i istrčao maraton.

  18. Извршити контролу карата у ГСП-у помоћу личне или туђе обичне повластице (урадио већ лололо).

    Hapsio dvojicu Šveđana sa našom ličnom kartom u diskoteci na Kritu...lolololo

  19. Doteru

    Извршити контролу карата у ГСП-у помоћу личне или туђе обичне повластице (урадио већ лололо).

    Kad si već god GSP-a, ući u harmonikaš sa ortakom, poneti stočić i dve stolice, staviti na sredinu, lepo sesti, i cepati poker.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.