100 stvari koje ne smeš da nisi uradio pre nego što umreš

  1. Otići u jebeni Las Vegas, da vidim i to čudo, ostavim pare i ponesem neku bolest.

  2. Otići u jebeni Las Vegas, da vidim i to čudo, ostavim pare i ponesem neku bolest.

    +1 SVE DA PROKOCKAM! SVE! Kucu,zenu,decu,Tadica....

  3. Ok onda još da se smisli i rang lista pa da vidmo ko je istinska pička a ko ne, i nema krivo tumačenja pravila!

    Ako je u pitanje recimo drkanje, ne mora da bude dalja sestra, može i tetka ili neki drugi rod a ne sad drkao sam na komšinicu ona mi je ko sestra! Dakle, budite iskreni prema sebi to je najvažnije!

  4. Sve sam obavio, sad samo d'umrem! :P

  5. Dobro. Evo ljudi imamo lepih 100 komada. Sutra to lepo aranžirati, organizovati bodovanje i da vidimo ko će do PIČKICE dogurati.

  6. Šomi, reci na koje predloge misliš, možda sam prevideo. Ovo sa vratima može i napolje, zato reci, sutra šminkanje.

  7. Kad si već god GSP-a, ući u harmonikaš sa ortakom, poneti stočić i dve stolice, staviti na sredinu, lepo sesti, i cepati poker.

    Већ зовем друштво да видим ко оће са мном. Ако не покер имам магнетни шах :Д

  8. 2. Navukao i skinuo sa kokaina

    Ubaci i heroin ovde ako može ...

  9. То сам и ја предложио јанбо, ОДБИЛИ СУ!

  10. Ubaci i heroin ovde ako može ...

    Nećemo to. Niko nije to uradio sa heroinom, a niko ni neće... Ljudi ovda ne mogu bre da nateraju sopstvenu ženu da im popuši, a ne da se skinu sa pajda. :)

  11. ет Вехбија:
    - улетети у такси или још боље рендом туђа кола и рећи "прати она кола". Или улетети у туђа кола на брзину показати чланску видео клуба/библиотеке/чега год и представити се да си неки агент и рећи да ти дају кола, нешнал сикјурити бизнис!
    - одрадити меч у неком ударачком борилачком спорту. (знам да има да се побијеш, ал разлика је кад се побијеш са неким ко зна да се бије и са неким левим ликом)

    иначе не свиђа ми се листа, много је мека... сви су већ бар трећину одрадили... фора је да си до сада што мање урадио, а не да је пола листе одрађено у тинејџерском добу....

  12. А де је оно да деди смота џокс место дувана?

    http://www.youtube.com/watch?v=gwLKaLQ4ztk&feature=related

  13. Већ зовем друштво да видим ко оће са мном. Ако не покер имам магнетни шах :Д

    Lolololo, tako treba Ćero. :)

    E zaboraviste organizovano jebanje po Jutjubu.

  14. иначе не свиђа ми се листа, много је мека... сви су већ бар трећину одрадили... фора је да си до сада што мање урадио, а не да је пола листе одрађено у тинејџерском добу....

    Ja se slažem, ali tema je samu sebe kreirala, a i dalje ima zanimacije da ti oduzme vremena k'o dva WoW-a. Kontakt borba je na listi, a ovo prvo je sjajno, nisam video, ući će.

  15. E a, je l' se računa sparing sa trenerom? Čoek me izmlatio ki vola. olololololo

  16. не рачуна се спаринг са Лајхнером :П иако би реално требало :)

  17. 1. Jednom seo i popio gajbu zidara, jedno za drugim. (gajbu i po)
    3. Napustio civilizaciju na sedam ili više dana (najo baterije, kobas u vakuum-pakovanju i sl.).
    4. Išao na prelo. Neđe.
    5. Mučio životinje - rangira od puke psihopatije do prženja mrava lupom.
    8. Spičio celu platu na rulet. Ili u kafani. Eventualno na kurve.
    10. Jebao kurvu i ne platio.
    11. Otišao na koncert Iron Maiden-a, Kiss-a ili drugog negej benda
    12. Potukao. Onako muški.
    13. Dobio na kladionici.
    14. Popušio džoint u glavnoj ulici u gradu u sred bela dana.
    17. Pucao iz vatrenog oružja.
    18. Obnovio godinu/pao na popravni/ponavljao razred.
    20. Vozio mrtav pijan.
    21. Uhvatio muvu golim rukama.
    22. Jebao u javnosti
    24. Imao glam frizuru makar na dan.
    25. Pojavio na televiziji
    27. Driftovao automobilom na nekoj čistini.
    28. Ostao budan 72 sata i sve ih proveo u gradu (izlasku).
    29. Zasadio drvo.
    32. Ispekao sopstvenu rakiju
    33. Jeo gmizavce ili insekte.
    34. JEBAO na javnom mestu.
    37. Izvređao prodavačicu na mrtvo zato što te je zajebala za kusur.
    39. Skočio bandži.
    40. Ispekao prase. Celo. Na ražnju.
    41. Naučio da sviraš neki instrument.
    44. Valjao u blatu (skrmci za bonus poene). (sve sa krmci, ufatio sam krmka od 160 kila u sajlu , stari je omašio maljom i samo ga ošamutio, pa smo se ja i krmak valjali jedno 10 sekundi dok ga nisam umirio džudžicu zahvatom)
    45. Drpio nešto iz marketa.
    46. Švercovao busom i bio uhvaćen.
    47. Posvađao sa PRVIM komšijom. (tražim bonus poene – htio me je gađati iz puške, čak je i policija intervenisala)
    49. Iscepao bar 15 kubika drva za ogrev.
    50. Odvalio znak sa haube mercedesa.
    51. Psovao stranca na srpskom jeziku. Plus poeni ako je crnac ili židov! (čifutčina)
    54. Srao u džbunu.
    55. Uradio grafit.
    57. Izašovio 'ektar zemlje.
    58. SKuvao i patentirao sopstveni pasulj. U kazanu.
    59. Odradio meč u nekom od kontaktnih borilačkih sportova.
    60. Samopodvrgnuo zblanjavanju javnosti.
    64. Gađao prolaznike jajima sa terase ili bar cimao komšije od preko puta ogromnim ogledalom.
    65. Izvređao na pasja kola bilo koju poznatu ličnost. (Maju Marijanu jer je srala da joj reklama ne valja)
    66. Izbacio skupocenu tehničku opremu kroz prozor ili prosto uništio manualno. Može tuđe!
    69. Zalupio vrata posle svađe.
    70. Prišao za susedni sto pun šabana i muvao nečiju ribu.
    71. Iznapušavao preko neta raspale anime gikove tako da dobiješ bančugu, ali povučeš sa sobom i njihove pokemonske rčove.
    72. Dao GOL makar u seoskoj ligi!! Ako nisi, NEMA ŠTA DA TRAŽIŠ U ZAGROBNOM ŽIVOTU!
    74. Bio ćelav.
    75. Jebao nešto 40+.
    77. Vozio 150km/h izvan autoputa. (tražim bonus jer je povezano sam tačkom 20)
    78. Uspešno otvorio (startovao) nepoznatu devojku tako da je to rezultiralo seksom. Ribe s' faksa, sa posla, folklora se ne računaju.
    79. Toliko jeo da se sa sledećim izdisajem sve oslobodilo i predalo patosu. Bez pomoći alkohola.
    80. Zaklao domaću životinju.
    82. Pevao karaoke pred gomilom marve.
    83. Preživeo trip da ćeš postati ćale nakon što si nešto zabrljao.
    84. Srušio zid (macolom, hiltijem, celu kuću, golim rukama).
    85. Založio džinovsku vatru na otpadu. I dalje improvizovao prema nahođenju.
    86. Drkao na dalju sestru od tetke.

    Napredni nivo
    7. Naučio da skijaš k'o pravi.
    11. Zaklao veću životinju.

    Ovo sam ja do sada uradio, odoka, neđe oko pola. Skontah da je lista pravljena za tinejdžere,
    nekako mi nije....hm....jebga, nemam pojam. MEKA!

  18. Мислим да ово исто ваља:

    Испустити тихомира на пуној станици док си са рибом и чекати да се смрад рашири и онда на сав глас "Побогу, ЖЕНСКО ИМЕ, како те није срамота??? Осећаш ли колко смрди!"

  19. 1. Jednom seo i popio gajbu zidara, jedno za drugim.
    3. Napustio civilizaciju na sedam ili više dana (najo baterije, kobas u vakuum-pakovanju i sl.).
    4. Išao na prelo. Neđe.
    5. Mučio životinje - rangira od puke psihopatije do prženja mrava lupom.
    7. Zaradio milion. (po mogućstvu drugi) - (beše devedeset i neka, ispred zgrade zaradih milionče)
    8. Spičio celu platu na rulet. Ili u kafani. Eventualno na kurve. (ne primam platu, al recimo celu ušteđevino da)
    11. Otišao na koncert Iron Maiden-a, Kiss-a ili drugog negej benda (konsultovati učesnike teme).
    12. Potukao. Onako muški.
    13. Dobio na kladionici.
    15. Po'vatao sa debelom cavom. Ne "debljom". Debelom.
    16. Otišao na derbi.
    17. Pucao iz vatrenog oružja.
    21. Uhvatio muvu golim rukama.
    24. Imao glam frizuru makar na dan.
    25. Pojavio na televiziji (ne u publici Milionera, pun kadar).
    28. Ostao budan 72 sata i sve ih proveo u gradu (izlasku). (nisam merio koliko je tačno prošlo, al je bilo više od 2 dana)
    29. Zasadio drvo.
    30. Iscenjkao za rotkvice bar 50% niže. U Srbiji, zelena pijaca, baba, kecelja, rotkvice.
    33. Jeo gmizavce ili insekte.
    36. Zapucao stopom u nigde, ili bar negde daleko. Dozvoljeni aksesorajz se kreće preko ranca, vreće za spavanja, eventualno šatora, i ne dalje od table slanine.
    40. Ispekao prase. Celo. Na ražnju.
    42. Ozidao kuću/tarabu/roštilj svojim rukama. Betoniranje prilaza garaži ne spada u zidanje.
    44. Valjao u blatu (skrmci za bonus poene).
    45. Drpio nešto iz marketa.
    46. Švercovao busom i bio uhvaćen.
    47. Posvađao sa PRVIM komšijom.
    49. Iscepao bar 15 kubika drva za ogrev.
    51. Psovao stranca na srpskom jeziku. Plus poeni ako je crnac ili židov!
    54. Srao u džbunu.
    56. Iskenjao prvo slovo svog imena. O i I se ne računaju, Š za bonus.
    59. Odradio meč u nekom od kontaktnih borilačkih sportova. (rekoh gore, sparing sa jednim našim borcem, dobio me, ololololo)
    60. Samopodvrgnuo zblanjavanju javnosti. Primera radi, a ujedno i.
    63. Šljapkao medicinsku sestru po guzici (najbolje nakon operacije).
    64. Gađao prolaznike jajima sa terase ili bar cimao komšije od preko puta ogromnim ogledalom.
    65. Izvređao na pasja kola bilo koju poznatu ličnost.
    69. Zalupio vrata posle svađe.
    71. Iznapušavao preko neta raspale anime gikove tako da dobiješ bančugu, ali povučeš sa sobom i njihove pokemonske rčove.
    72. Dao GOL makar u seoskoj ligi!! Ako nisi, NEMA ŠTA DA TRAŽIŠ U ZAGROBNOM ŽIVOTU!
    76. Trolovao uživo PETA-ine članove ili hipstere bilo kojeg reda. (svaki dan)
    79. Toliko jeo da se sa sledećim izdisajem sve oslobodilo i predalo patosu. Bez pomoći alkohola.
    81. Prasnuo u smeh na sahrani ili još neprikladnijem mestu.
    82. Pevao karaoke pred gomilom marve.

    NAPREDNI NIVO
    7. Naučio da skijaš k'o pravi.
    10. Spasao nekome život.
    NIVO KOJI MOŽE SPREČITI U KOMPLETIRANJU MISIJE
    /

    Sa svojih 18 sam uradio ovo, a imam u planu još par stvari odavde.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.