Prijava

диви га Бурзум што се вратио

Да бих се вратио мора додем. Нисам ја Пеки д џем па да пишем писмо. Кад ми је смор не долазим, кад ми треба вентил дођем. Није битно кад. Хтео сам сам још пре два дана, али ми нешто баговала мозила, сад сам наместио.

Kada vidite niskog i poćelavog lika da izlazi iz novog Opela i sa osmehom na licu ulazi u banku...znajte da mlak pekmez od šljiva koristi kao lubrikant dok gura sebi šaku u dupe. I znajte da ste bolji od njega. Možda ni vi ne jebete, ali on NE JEBE sigurno i nikad neće jebati.

ovakvi likovi su karakteristicni za manje sredine da nekazem sela kod mene u pazovi riba pre pali na sve ovo sto je frenki nabrojao, nego na neke normalne kvalitete coveka.

u praksi ide ovako izgaze me lokalni djilkosi i onda kad pukne bruka zbog kurvanja, nadjem celavog frajera u gradu koji nezna nista o meni....

Нисам ја Пеки д џем па да пишем писмо.

Ту си у праву, потпуно! лолол

Pitm se kako gajdaši i bubnjari se snalaze ?

Svi oni koji rade 12 sati dnevno u bankama ili tim nekim kurcima i jedu stišnjene strije od Matijevićeve tašte da bi na kredit kupili novu Opel Vektru od 2000 kubika ili tako neko govno...NE JEBU. Svi oni koji idu u kupovinu garderobe jednom mesečno i daju pola plate za nju nebili jebali...NE JEBU.

Zato što ne mogu da shvate da su ružni, smrdi im znoj i smrdi im iz usta. U glavurdžama im se gnoji previše podataka koje su zapatili na njihovim dosadnim fakultetima i igraonicama...pa su im smisao za humor i šarm zakržljali. Nisu predodređeni da JEBU. Predodređeni su da idu na posao i na piknik na Dunav-Tisu-Dunav sa roditeljima svoje debele žene koja ih je navatala na tuđe dete. Predodređeni su da žive zdravo, jedu brokoli i svoju debelu ženu čitav život jebu sa kondomom.

Tako da:

Kada vidite niskog i poćelavog lika da izlazi iz novog Opela i sa osmehom na licu ulazi u banku...znajte da mlak pekmez od šljiva koristi kao lubrikant dok gura sebi šaku u dupe. I znajte da ste bolji od njega. Možda ni vi ne jebete, ali on NE JEBE sigurno i nikad neće jebati.

Bilo bi lepo da je stvarno tako, ali znam 500 primera iz prakse koji govore suprotno.

Нисам ја Пеки д џем па да пишем писмо.

O cemu se ovde radi? :)

Bilo bi lepo da je stvarno tako, ali znam 500 primera iz prakse koji govore suprotno.

Ma tako je...baš zato što sam u kontaktu sa takvima znam.
Čini ti se da je tako zato što tu posebnu frakciju ljudi ne mogu u potpunosti da opišem u jednom postu...trebao bih knjigu da napišem.

Ne mislimo na iste...ili si ti u zabludi. :)

Брат Џими ми је управо послао СМС који гласи "Само да ти јавим, Неша Галија ЈЕБЕ". Опасно сам се наљутио сад лоло

САМО ЗА ВАС АРЧЕРЕЕЕ
http://www.youtube.com/watch?v=5oCUnqfImu0
ЕВО О ПРОЛЕЋУ, ПОСЛУШАЈТЕ ПА КАЖИТЕ ДА НИЈЕ ЈЕБО!

Znate kako kaže Relja VIP

"Nosim svet na ledjima k'o grbu Neša Galija"

Арчери и пандани! Џими вас поздравља све, а неверица је што му смс гласи "Поздрави Цару и остале" :))). Сад ћу да га организујем за неки вопс.

Vopi sada??? Toooohohoho...

Минг има телепатске способности! Џимбо ладно рече "да одемо на пиво са Мингетом и екипом". Кул људима ћу јавити кад и где. Остали мрште.

ТОООО!!!!! Сети се анализе само!

Uf, kao kroz maglu... :)