Prijava

Месс, проверио сам ту дефиницију, и даље је скор 34:1 као што је био после мог другог плуса. Или ти је још неко дао плус касније, или сам ја дао два. :)

Neko drugi bre. Imam valjda još nekog pratioca osim tebe lebacmujebem :))

SVET IMA DŽEJNU DŽEJMISON, A MI IMAMO FEJSA!
MWA FEJSE ;*

У праву је месс. Неко је у међувремену дао још један плус. Него, зајебавам се мало. Чисто да отворимо све опције и трабуњамо :))

Pa ovo i nije tako lose, sada bar citam dobre definicije! E a jel ima limit autora koje pratis ,posto sam ja stavio krs boziji i nema kraja ?

E a jel ima limit autora koje pratis ,posto sam ja stavio krs boziji i nema kraja ?

Nije bilo reči o tome, verujem da nema.

Kajzi, mogu da pratim sam sebe. To ne bi trebalo da može, zar ne? :)

Nekako se sad osećam... Ne znam... Msm, pratim sam sebe... Kako mogu da se osećam?

А зашто су увек хронолошки поређане! ААААААААААА колико ме то нервира!

Interseuje me jos hoce mi izlaziti samo one koje nisam ocenjivao, ili sve od tih autora.Posto sam od nekih autora ocenio vecinu , nece mi valjda izlaziti ponovo?

Ја сам од кад је уведена опција ноћас, причитао гомилу одличних дефиниција, и и даље читам. Мислим да сам први пут после годину и по дана, ако не и више, навучен на читање дефиниција.

Ništa ne razumem.
Šta to znači "pratiti" autora?

А зашто су увек хронолошки поређане! ААААААААААА колико ме то нервира!

Pa da bi ti se rifrešovala lista. :)

StefanKostic

Kajzi, mogu da pratim sam sebe. To ne bi trebalo da može, zar ne? :)

Nekako se sad osećam... Ne znam... Msm, pratim sam sebe... Kako mogu da se osećam?

стефи ај не кради кулен!

Ništa ne razumem.
Šta to znači "pratiti" autora?

Napraviš sebi listu od recimo 30 autora koje pratiš i njihove nove defincije ti redom iskaču na naslovnoj.

Plus imaš naslovnu koju moderatori formiraju.

Plus imaš listu definicija koje autori koje ti pratiš stavljaju u omiljene.

Znači, potrudiš se da napraviš KVLT listu i čitaš samo dobre definicije.

могао би неки рендом да се метне, и да оцењене дефке иду на крај листе то би било тако кууууллл

@Franck
i dalje ne razumem reč "pratiti"... To znači pratiti njihov rad, što se vidi kroz broj ocenjenih definicija? Ja sam npr. ocenio svaku Pajkovu definiciju, a opet mi je broj autora koje pratim nula. ŠKK?

стефи ај не кради кулен!

O'š printskrin?

ахахахах минг мораш да га обележиш лололо имаш на профилу аутора дугме "прати"... кликнеш ту и он долази на твоју насловну страну :)

@Franck
i dalje ne razumem reč "pratiti"... To znači pratiti njihov rad, što se vidi kroz broj ocenjenih definicija? Ja sam npr. ocenio svaku Pajkovu definiciju, a opet mi je broj autora koje pratim nula. ŠKK?

Отиђи сад на пајков профил, кликни на ГУМБ :) да га пратиш, па'ш видјети белаја. Иначе, имаш ПВТ.