Prijava

i sad se klinci okupljaju i peglaju fudbal na pesku .....

A ti misliš na "Peščaru"...tu smo se kupali kao klinci

A znam na šta misliš Jezivi to je čuveno naselje "Sedamnaja" ili "Kineska Četvrt Zemun"

Imam ortaka, zivi iza skole i to se vodi kao Govedjak.

Pojma ne znam, Dzoni, ortak se predtavlja kao da je sa Govedjaka, a ne verujem da to radi da bi bio fenser.

Pajko, kad ce kotlici?

A ti misliš na "Peščaru"...tu smo se kupali kao klinci

da firma se bavi i eksplatacijom peska, pa je tamo mali raj kad u rupi dubine 2 metra ima mesta da se opegla 5 na 5 :)

a ne verujem da to radi da bi bio fenser.

to ne radi sigurno...hehehehe...nije baš, kako da kažem reprezentativan kraj.:)
Možda sada i taj deo tako zovu..pre nisu. Ona dva imena je imao taj kraj. Znam dosta ljudi odande...ima i Šipaca mnogo...

da firma se bavi i eksplatacijom peska, pa je tamo mali raj kad u rupi dubine 2 metra ima mesta da se opegla 5 na 5 :)

Bila je tamo i veća rupa nekad....ozbiljan filing je bio kada se sa vrha skotrljaš unutra a sve pesak okolo. Do jaja je za fudbal.
Bio je tu i neki šlep pa samo skakali sa kabine u Dunav....do jaja je "peščara". Nisam znao da se još tamo leti bleji...

Pajko, kad ce kotlici?

otvoricemo temu kotlicanje pa cemo se dogovoriti al sezona krece,bas sa mingom sa pricao i on bi volo :)

Ok, dakle kao stanovnik ovog posebnog grada otvaram temu. Iznesite šta znate o mestu...

Zemun nije grad, nego beogradska opština smeštena između Novog Beograda i Dunava.

Pa ta tema bi uskoro morala da se otvori. April je već tu. Evo za 6 minuta :)

ima i Šipaca mnogo...

To je to...na Majmunjaku su to zvali Sangajem, tu KCZ. Pricao mi je taj ortak da ce da prave mesnu zajednicu "Govedi brod"...Kazi koji blam...Dodje strendzer u Munze i vidi na prospektu MZ "Beef's boat" ili " Cattle boat" ...uzas.

Zemun nije grad, nego beogradska opština smeštena između Novog Beograda i Dunava.

mislim da je ipak grad posto NBG nije postojao dok je zemun bio a na stranu ka brankovom nije bilo nista,to sto se infrastrukturno spojijo sa nbg nebih okarakterisao kao ti nikako..

Zemun nije grad, nego beogradska opština smeštena između Novog Beograda i Dunava.

Beograd je samo grad pored Zemuna

Beograd je samo grad pored Zemuna

xaxaxa evo proradilo....

xaxaxa evo proradilo....

hehehe...a mora malo

Znam za jedan grad, kraj njega je Beograd. Taj fazon, a?
Ajde dobro neka vam bude.

nebih

Enough said.

pa iskopiraj ceo post jbga vidis da nema ni interpunkcije nigde :)

Zemun nije grad, nego beogradska opština smeštena između Novog Beograda i Dunava.

Ovo je netacno. Ako ti je cilj provokacija, moglo je i nesto zesce. Do 1956. je Zemun bio grad, a bratstvo i jedinstvo je ucinilo ostalo.

Ma video sam da ti nije bitno ti znaci i velika-mala slova, ali molim te nemoj nebih i neznam zajedno, to je baš baš onako teška greška. (nisam preterano gramatički samosvestan nego samo kod tih baš baš krupnih stvari..)

Ma video sam da ti nije bitno ti znaci i velika-mala slova, ali molim te nemoj nebih i neznam zajedno, to je baš baš onako teška greška. (nisam preterano gramatički samosvestan nego samo kod tih baš baš krupnih stvari..)

hu kare care :)

otvoricemo temu kotlicanje pa cemo se dogovoriti al sezona krece,bas sa mingom sa pricao i on bi volo :)

Naravno sa MIngom. On je moj broj, pazario me onom slikom izjedanja lukca sa rostilja :) Sa trbama smo tu negde :) A, za konjak, svaka cast, dodao sam ga jednom kad sam na sporetu pravio neki gulas-paprikas-ferencvaros-haladas...Ima smeka, ali mislim da se decama ne bi dopalo.A, mozda sam ja sunuo vise...