Prijava

Navikao si na taj mentalitet visokog kacketa i air maxa? Iskreno nisam ni ja nikad imao problema sa njima, a i kad sam mogao potrudio sam se da izbjegnem.

ŠTA JE ŽESTOKARE, NIJEDNE ŽENKE NEMA NA TEMI, A?

Hoce da se poudaju na vukajliji pa da ne znaju muzevi koja je kakva...

Navikao si na taj mentalitet visokog kacketa i air maxa?

Ja sam alergičan na te klince :) Kad mu vidim onaj kačket na pola glave i trešu do koljena podignutu dođe mi da...ih sve neutrališem.

Tukle se bre sve, čupale za kose i tako a sad se ućutale pu!

ја не волим да се тучем ван борилишта...

Navikao si na taj mentalitet visokog kacketa i air maxa?

Meni ne smetaju. Ja kada sam odrastao 90-ih isto je bilo. Krivo mi je što su im nametnuli taj fazon iznova pa mi je žao. To je fazon koji im je namerno nametnut. Ej pa Dačić ti je opet glavni. Dobrodošao nazad u devedesete.

Раније сам се много тукао, али има ево већ неколико година како избегавам, јер сам канда сконтао колико је то за дебиле и колико треба ниско да се спустиш да би се тукао с неким мајмуном. У сваком случају, да поделим једно искуство, ал не могу ин медиас рес, морам аб ово, иако ме јееб тастатура. Било је то на лето 2003. године, кренули ја и моји другари Данијел звани Дакса, Џони и Пеђа возом у Зајечар на Гитаријаду. Никад ми нису нешто посебно цврчала јаја за те манифестације, али сам у оно време био жешће наложен клинац, а те манифестације гарантују фине пичке на тањиру. Макар сам ја у оно време мислио да су фине. Шта знам, опет, какав сам био, за мене и јесу биле фине. А с ове тачке гледишта, све су то тешке раветине. Углавном, ушли ми у воз и одмах се набили у купе код неких готичарки, видели младу пичетину и одмах код њих. А оне младе, свеже их мама и татапустили с ланца, капирао сам да ће да падне неки секс. Клинке биле пуне трипова, ложиле се на певача неког геј бенда, напржене скроз, ја се мислим јебао вас тај Алогија, кад вам га стрмекнем. Углавном, ми се опасно распричали с њима, имали смо и ми неки алкохол за циркање успут, имале су и оне, док смо дошли до тамо, већ смо били опасно пијани, нарочито Данијел Дакса који се све време проваљивао с неким сељачким форама, као мала, јел пушиш? А цигарете? капираш већ које су то сељачке форе биле. Блам ме хватао због њега. Још почео ту да се скида у гаћие, да показује тетоваже, као да ихналожи. Ал курац. Ова двојица Џони и Пеђа су углавном блејали по ходнику, пошто су по пет година старији од нас, па је јелте неукусно да се ту нешто бакћу с овим клинкама јебига. Небитно. Бацим ја око на једну од њих, звала се Весна (мислим, ваљда се и данас зове, ако није у међувремену умрла). Некако ми баш била јебозов, онако светле пути, цепане тричетврт фармерке, међусисје јој се разазнаје и међу сисама неки анкови, хартаграми и ти курци, сва накићена гвожђуријом. Запричасмо се ми добро, мада је углавном она причала, а ја сам се преварао у уво (што волим да радим, јер онда не морам да смишљам разне приче како бих јој се дојмио, а те токативне жене испуњава кад причају с неким ко ће д аих саслуша, то им дође као неки трип). Небитно, стигосмо ми тамо, сишли с нама и још неки људи из Београда, ове две нам рекоше да иду да се нађу с неким ортакињама, па ћемо после да се видимо на гитаријади. И ништа, заболи ми у неку кафану да пијемо и одвалили се додатно као стоке. Први пут били у Зајечару, немамо појма где се иде, ал нашли неке клинце у даркерским мајицама и кренули с њима на гитаријаду, а тамо пун курац људи, пола истриповани металци, пола смрдљиви металци и дебеле металке. И за живо чудо, зове мене она из воза, као зове ме да дођем по њу. И одем ја по њу, нађем је саму на неким трибинама, каже не може да нађе другарице, не јавља јој се она из воза на телефон, ове остале ваљда нису понеле мобилни. А одваљена од пића. И ништа, ја ти сео поред ње, блејали, изарчили све цигаре што смо имали и и некако се ми најзад дохватимо кад смо исцрпели све теме за разговор. Видим да је клинка дошла на манифестацију специјално да би се с неким поштено изватала. Како се та клинка опасно љубила, то је страшно. И тако, установим ја да је опасно овлажила и питам је дал хоће да се креснемо (мислим, да заобиђемо формалности, ионако сам капирао да је зато и дошла) и она то једва дочекала. Нашли неко џбуње и ту се изјебемо. И по први пут у животу, свршим ја у пичку, да извину ова деца што читају. При навлачењу гаћа, спотакао сам се осопствене панталоне, пао на дупе и забила ми се багремова гранчица у онај простор између чмара и муда, па сам морао да вадим. Ништа, одосмо ми на концерт, мало се још ватали успут, свирали су неки клинци дрекавци. И тако. Да скратим причу и да се надовежем на пеглање. Зове мене Џони, пита где сам, ја га једва чујем, кажем ту сам, зове ме да дођем, помиње неке контејнере, ништа га не разумем, нешто Дакса, нешто срање, дере се, нешто ће да га бију, то је све што сам чуо. Кажем ја овој Весни да се враћам одмах, трчим да потражим ову двојицу, нађем их, није прошло два минута, видим Даксу како лежи на бетону, пресавио се, а ова двојица се кошкају с неких 5-6 ликова, све у фазому шта је било, шабане, знаш ли ти ко сам ја и те форе,уносе им се у фаце, па један лик лупи шљагу Пеђи. Ја попиздим, не волим да ми бију другара, убацим се и рокнем једног од њих у главу и ту настане општа туча добијем јак ударац у уста, а затим ме неко каменом звекно по лопатици отпозади и ту ми се поментано заврти у глави и паднем на земљу и смрачи ми се на неколико секунди. Онда су видели пандуре и побегли. После је била општа лудница с пандурима, Пеђа је био и у станици, јер има криминални досије, али да скратим причу, Дакси су поломили ребро и палац на руци, Пеђи развалили аркаду, Џони прошао с модрицама, а мени била расклаћена двојка, па сам мораопосле да је вадим и стављам мост, плус су ми сјебали леђа каменом, имао сам болове наредне две године, сваки пут пред кишу. Све то зато што се Дакса курчио и бацио лику упаљач у контејнер. После извесног времена, сконтам ти ја да сам фасовао полне брадавице, и тако.

После извесног времена, сконтам ти ја да сам фасовао полне брадавице, и тако.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
i tako....

EDIT.

ложиле се на певача неког геј бенда, напржене скроз, ја се мислим јебао вас тај Алогија, кад вам га стрмекнем

nema te metalke iz tog perioda (2000-2004) da se nije ložila na tog raspalog smederevca lololo!

Pokusao sam da procitam sve ali jok, ne vredi. Stao kod Vesne koja se valjda i danas tako zove, osim ako nije umrla.

Skidam kapu za duzinu otkucanog teksta, to svakako.

HahahahahahahhaahahahAHAHHAHAAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHA, najveci car ikada ovaj Zdrebac!!!!!!!

ложиле се на певача неког геј бенда, напржене скроз, ја се мислим јебао вас тај Алогија, кад вам га стрмекнем

nema te metalke iz tog perioda (2000-2004) da se nije ložila na tog raspalog smederevca lololo!

AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Kraljevi ste obojica! 'Bem ti zivot, i posle toga su se lozile, njih sam video samo jednom uzivo (da sviraju), tamo negde 2006. kad su bili predgrupa Apokaliptici, gledam svi znaju pesme napamet i pevaju ono... Onaj plagijat! Nisam mogao da se sastavim kad sam video taj prizor. Smorili su me za sve pare! A sad te iste metalike iz Alogije na koje su se lozile te ziljave metalke pricaju kako deca slusaju sranje muziku, misleci na Sodom, Egzodus i ne znam sta su jos naveli, a pokrali im mnogo stvari. Jao, bagra!

Zdrebac je pokidao malo jace, svaka cast! Pravo fin tekst za procitati.

Менталци Смедеревци јебу. Имам ја колегу, он је изузетак, фин примеран дечко, и он јебе али на поштено. Опет, лучење влаге на СД менталце је општепозната ствар. Цепају мелодет за душу, а кад треба да се јебе тамбурају нешто алогијско-атлантидско.

После извесног времена, сконтам ти ја да сам фасовао полне брадавице, и тако.

Majke mi moje, kad čitam ovog Dankana, k'o Balaševića da slušam. Baš slikovito.

Можда је сувишно са моје стране да напоменем, али ја бих је риљао све по цену полних брадавица.

A to je Dankan. lolol

A to je Dankan. lolol

http://www.jamyachtsupply.com/images/big/102737-dobro_jutro_light_velika.jpg

Кад може Фаца кифле, могу и ја маргарин.

Ahahahahaha, što bi Berček rek'o u "Dečku koji obećava", dobro rečeno.

Па што овај геј лајт маргарин? Дај му пуномасни, за право добро јутро. :)