Prijava

Ja sam bio predsjednik neki u gimnaziji bla bla, i radi neke stvari dobijemo za wCove mojom inicijativom. Uđem u WC kad lik istišće tečni sapun u umivaonik. Upozorim ga tamo vamo, on mene za vrat ja desni kroše u usne. Rascijepi se usna ko crkvene dveri. Ja se onda oklizao na mokrom podu, bio u starkama, al' nijedan udarac nisam dobio. Udarao sam se dok sam trenirao karate, ali sportski hehe. Poslije taj lik govorio da će da me pari, ja mislio da nabavim pola metra sitnog lanca, zamotam oko ruke i pomoz' Bože.
A najjača stvar što sam čuo je da je lik odvalio lika po licu lancom od motorke. Teksas jakna u ruku, lanac u nju i parinjaj.

Nemam pojma šta da kažem. Tukao sam se, tukli su me. Bilo je 1 na 1. Bilo je mnogo nas na jednog. Bilo je mnogo njih na mene. Bilo je mnogo na mnogo. Bilo je svega i svačega. U principu najbolje je zviznuti čoveke u startu čelom u nos i onda ga pocepati ko konja.

Definitivno najjaci post na temi.

U osnovnoj sam se ložio na navijanje, klubovi i ta sranja.Pošto živim u kraju punom vjerske netrpeljivosti dva puta smo se grupno pobili sa nekim Željinim "navijačima" naših godina.Prvi put me neko razpizdio nogom po vratu i to je to.Drugi put sam zadao par udaraca i sklonio se ko pička.I to je to.Više se nisam tukao.

Ja sam bio predsjednik neki u gimnaziji bla bla, i radi neke stvari dobijemo za wCove mojom inicijativom. Uđem u WC kad lik istišće tečni sapun u umivaonik. Upozorim ga tamo vamo, on mene za vrat ja desni kroše u usne. Rascijepi se usna ko crkvene dveri. Ja se onda oklizao na mokrom podu, bio u starkama, al' nijedan udarac nisam dobio. Udarao sam se dok sam trenirao karate, ali sportski hehe. Poslije taj lik govorio da će da me pari, ja mislio da nabavim pola metra sitnog lanca, zamotam oko ruke i pomoz' Bože.
A najjača stvar što sam čuo je da je lik odvalio lika po licu lancom od motorke. Teksas jakna u ruku, lanac u nju i parinjaj.

Ја овде ништа нисам разумео.

Ja sam visok i izgledam opasno jer imam veliki nos pa me niko ne dira, al' mi je zato neko jednom izgrebao auto po celoj strani a drugi put polupao soferku i desno bocno staklo. Jeb'o mu ja pas mater, krivo mi sto ga nisam navatao (ovako sumnjam ali dzabe kad nemam dokaz). Jes da bi' sad bio u tvorzi ali mi ne bi bilo mnogo zao.

Svi ste vi mladi naraštaji Tajsona i Alija.

Svi ste vi mladi naraštaji Tajsona i Alija.

+4822

Na ovoj temi ima mnogo zajebanh likova.Ali ono jebeš tuču.Neki ljudi vole adrenalin o uzbuđenje tokom tuče.Ja ne.Ja sam pička.

Људи који готиве тучу треба да тренирају борилачке вештине и да бес, фрустрације и комплексе лече у рингу лолололо

Ja ne gotivim tuču, niti je mrzim ali ako treba da se pobijem ja ću da se pobijem i ne smeta mi to. Nisam od stakla, neću se razbiti u param-parčad ako dobijem batine.

Njima borbe na treninzima nisu zanimljive.Mora da ima nešto u tome kad se polupijan pohrveš sa nekim nepoznatim likom nasred parkinga...

Koliko ja vidim, niko ovdje nije izjavio da se voli tuci van ringa, Svi su u fazonu ne diraj me - ne diram te. Dosta momaka i trenira neku od borilackih vjestina tako da nicu picopevci puni sebe koji idu po ulici i traze zrtvu. Novi Tajsoni i Aliji, ajde molim te idi... Ljudi pricaju svoja iskustva i koliko vidim svi su ok momci. Mozda bih sa nekima volio i razmijeniti iskustva na parteru. Niko se ne tuce da bi kasnije srao o tome. Kod nas u BL ima jedan tip likova koji to rade samo za pricu. Zive u naselju Mejdan pa ih mi zovemo mejdanci. Picketine koje se krecu u grupama od po 10 i napadaju koga stignu. Al namerace se i oni na prave ponekad. Ne volim tucu na ulici i koliko god da sam siguran u svoju pobjedu pokusacu da je izbejgnem. I vodeci se pravom nikad necu udariti prvi osim kad nisam satjeran u apsolutni cosak. Uvijek cu sacekati bilo kakav njegov dodir jer sam imao problem sa policijom zbog toga, a nisam bio kriv.

Слобо, подигла се прилична прашина због мејдансих клинаца.
Биће они уредно поспремљени, само да се мало прашина спусти и да прође неко време.
Иначе, да не буде офтопик, мрско ми је да се тучем и стварно мрзим било који вид насиља, али када се год указала потреба, нисам ескивирао. Најтежа нека задобијена повреда у тучи ми је била напукла носна кост.

A jeb ga, kad su momka macetom napali u sred grada, umalo oko izgubio i kad svaki vikend nekog salju u hitnu. Nacuo sam neku policijsku pricu o ciscenju centra oko C-marketa i Mejdana. Daj boze da se i to desi da mogu normalno kroz grad proci, a ne u 12 se okrecem ko pajdoman kad krizira.

Слобо, биће.
За полицију не знам, али да ће бити чишћења, то сигурно хоће.

Најтежа нека задобијена повреда у тучи ми је била напукла носна кост.

Мене је жестоко усрало што ми никад нос није сломљен, а прегрмео сам удараца по фаци доста. Ал' јбг, не можеш а да не попијеш у групној тучи..

Најгоре убедљиво ми је било кад је био Дино Псарас у бигзу. Дошла мурија као формално обезбеђење, њих 6-оро, а неки препаметни Радовци их гађали флашама и погодили им командира у главу, расцепали му уво.
У року од 20 минута створило се око 20-ак марица и све интервентне из града, улетели су у Бигз и кренули да пеглају све око себе. Шта да вам кажем кад је риба која је стајала најближе вратима добила цокулу у главу, пала на земљу и ови наставили да је пеглају док је лежала!!! Драли се јебем ли вам мајку наркоманску, све ћемо да вас побијемо и слично. Направили ''тунел'', тј,. стало њих 20-ак са леве и 20-ак са десне стране, а не можеш да изађеш из клуба, ако не прођеш кроз средину. Која је то хаварија била. Нека врста куће страха, идеш много брзо, а сваки те удари макар 2 пута. После те журке сам 2 недеље био у кревету, нисам могао да се померам од болова. Многи су тужили државу и МУП, наравно, ништа нису добили од тога, али су били ба разним телевизијама, замаскирани да их ови не би извалили.

Ocigledno znas vise nego ja, baci na PVT neku informaciju.

osim klinačkih tuča, potukao sam se kad god nije bilo druge, redovno pjan...ujutru bude i šljiva i zguljene šake, al više boli vugla, tako da pretpostavljam da sam uglavnom ja više dobijao po pički... nikad nikog nisam udario prvi, i to me vjerovatno često sjebe... znam i par điuđica fora (krivo mi je što se tom nisam više posvetio), al kad dođe do šorke, glava je prevruća (što s điuđicom nikako ne ide), tako da se svede na gađanje brade il sljepočnice...uglavnom, nisam ja za to, volio bih da se više nikad ne potučem. eto...

Kod nas u BL ima jedan tip likova koji to rade samo za pricu. Zive u naselju Mejdan pa ih mi zovemo mejdanci. Picketine koje se krecu u grupama od po 10 i napadaju koga stignu. Al namerace se i oni na prave ponekad.

Ja živim na Mejdanu i nikad problema nisam imao. Možda zato što sam mejdanac? :D