Prijava

Сарма и пуњене паприке су скоро подједнако шит. Мислим да су сарме за нијансу веће срање.

+1 Ionako jedem samo meso, nisam neka krava pa da jedem kojekakve trave i paprike.

Džimi. Pobogu.

Sarma, od kiselog kupusa, od slatkog kupusa, od zelja, od vinovog lišća....

Paprike moraju da budu dobre za punjenje, da im je kožica jestiva - green peper su najbolje za tako nešto.

Baaaaaaalll... izbalavih.

Не тролујем. Али од овога што је написао aintnomistery се умало не исповраћах по тастатури.

Чаче, готивим ја траве и паприке, али у свежем облику. Обожавам свеж купус и свежу паприку. Али сарма и пуњене паприке... Пегла, брате. :)

I ja, meni je to sve sranje, od povrca jedem samo krompir i mladi luk, i to samo do zelenog. Jebes ti te trave.

Ne kapiram šta fali punjenim paprikama ? I kakve travke čače, to je kuvano meso u malo paprike...

Ma jebes ti to, paprika ti je ko tetrapak mleku ili kesa od cipsa, jel i to jedes?

EDIT: Pogresno si me razumeo, ja jedem samo meso iz sarmi i paprika.

И чему млевење јебеног меса, кад можеш да направиш једну сочну шницлу и да је смажеш с мераком?

Odavno ne vidoh veće dileme.... Aj' nek' bude punjena paprika. Ne znam zašto, možda zato što meni paprika NIJE nejestivi deo punjene paprike.

Sarma. Al' najviše musaka ili lazanje.

Сарма. Реално.

I sarma i punjena paprika jebu kevu i zavijaju sarmu! Obhožavam oboje!

Džimi jebote, jedem!

Само једном, евентуално два пута у животу сам јео сарму замотану у нешто зелено. Никако да провалим шта је то, али могу вам рећи да је јебено савршено јело! Сарме мале, идеално замотане тако да ти се ни у ком случају не одмотају док их сечеш, со такође савршено дозирана. Све значи. И још мало, чисто да зачини, млевене паприке. Појео сам најмање дваес комада и појешћу сваки пут када их будем јео! Тетка волим те!

Sarma. Paparike ne volem pa pojedem samo meso, a sarma mi najbolja sa kiselim kupusom. Sad ogladnjeh.

messalina
Džimi jebote, jedem!

Ето ти примера да не треба јести за компом. :)) Фино седнеш за сто и хасаш ко човек!

Више волим пуњене паприке, јер су веће о.О
Ево сад поједох једну...ммм

sarma u vinovom listu i kisela pavlaka, ah svrš

Jagnjeća sarmica u maramici, porcija 200 din kod mene. Ja ne jedem jagnjetinu jer se oseća na loj ali sarmica nema nikakv miris pa je jedem ko nenormalan.

Sarma definitivno.