Prijava

Ovaj... ti ovo shvataš kao takmičenje?

Pa nije takmičenje, ali i jeste na neki način. Čim postoje bodovi, rang, popularnost tu je element takmičenja, htjeli mi to priznati ili ne. Naravno da ne pišem defke radi pluseva, ali ako ih dobijem neće mi biti žao.

Jbg... kaizen je kriv! ... ... U stvari nije... treba da mi potvrdi predlog. :)

Ja mislim da ce to sjebati forum, da se tako izrazim. Vecina ce samo to gledati, bice optereceni glupostima, spamovace forum "pametnim" komentarima, dolazice do nadmudrivanja, opste takmicenje...
... pojava duplih naloga(!), samo nam to fali...

A i nije posteno. Svi znamo da ce zenske meni da daju te bodove. 'Ocu da vam dam sansu.

Pa da... eto, plus i zbog toga... :):)
Ali moze predlog da bude sledeci, kada bi sve to i imalo logike... ako ti neko zeljenog pola (ne mora kod svakog suprotni) da odredjeni broj pozitivnih repova, automatski ti stize poruka da te ta osoba gotivi, da ima hemije... Tebi se onda nudi opcija da joj poklonis neki poklon ili cvet, cokoladu (slanjem smsa se kupuje), i tako povecavas sansu da navatas nesto na vukajliji, ne jednom, nego cim te malo smori offline svet.
Ideja je ful i ekstra.

:))))

Inace, ozbiljno, ne svidja mi se predlog. mat je sve objasnila. Mozda bi komentari na profile autora bili nesto realnija novina. To je isto najavljeno, ali "bice". :DD

ovo nije takmičenje, ali ja i dalje pobeđujem :))

Sta, kao seksi si, a?