Prijava

ЈА само да нагласим да нећу бити ваш члан. И не покушавајте да ме врбујете. Никада!

Данкане нисам ни мислио да ће се неко са Недићем на аватару да нам се прикључи лолололо.

Ахаха, знам Лоле, само морам мало и овде да спамујем. А Дићне ми је прадеда са кевине стране. И био је цар!

А Дићне ми је прадеда са кевине стране.

лолололо која победа...

И био је цар!

Био је генерал а не цар :)
Е сад мало ван политике, јесу и тебе сморили ови са циркусом што врте по целом граду? лолололо

Нису, брате. Нисам изашао из гајбе већ 48 сати. Кућни притвор к'о Цеца, јеботе! хахахаха

Шалу на страну, јуче смо се код мене напили вињака и сад болујем па не идем ни напоље. А кад је циркус? Д'идем да запалим шатор.

Ваљда сутра у осам али су ликови у биоскопу а не на пољани тако да ништа од паљења шатора хД

Дете им јебем, како да им доакам сад?

Стави им бомбу под камион којим иду по граду :) (данас бомба под циркуски камион, сутра бомбашка акција са Прлетом и Тихим у илегали против Шваба и другови, Данкан је наш)

То бре друже Тришо нисмо бре ко ови прљави капиталисти да имамо функције у странци него лепо сви смо једнаки. Или сви имамо странку или је нико нема :)

Da druže LOL, svi smo mi jednaki !

Другарице Кристин ваш узвик ме забрињава кхмшешељкхм :)

hahahahaha :D
a šta misliš, od koga su oni to pokupili? pa nemojmo se zajebavat' druže, od nas to gamad ukrala.
khmitomakhm
:D

Предлажем да основни циљ наше новоосноване партије буде обнова путева, а пошто путева нема онда обнова гробља за све чланове а не само за ктиторскомасонсковатиканске капиталисте!

Oćemo i mi u starosti da pričamo unucima kako je bilo lepo za vreme komunizma..
Oćemo da nam ponedeljak bude najlepši dan u sedmici, jer tad idemo u firmu da roštiljamo..(Pusti poso, jebo poso)
Oćemo i mi da letujemo u nekoj pripizdini ali da letujemo barem...

ŽIveo drug TRIŠAA!!!
ŽIVEO!!!!
Živela drugarica CHRISTINE!!!!
ŽIVELA!!!
Živeo drug LOL!!!
(muuuuuuukk)

hahahaahah!!!!!

Sve će to biti drugovi ! Pod nama nema da bude neizvesno !

http://www.youtube.com/watch?v=XtorBUxlRws
Предлог за химну Партије (Стави Тришо у први пост ако се слажеш)

Мора онда то извињавам се што сам и помислио н аИнтернационалу :)

ЖИЛ ВОЛКАЈЛИЯ!!!

Стварно јебено добро одрађено :)