Prijava

Лоле, знам ову слику, баш је кул.

Знате ви шта је било када је направљена трансибирска железница, и воз закаснио у ВЛадивосток?

Uglavnom nema problema dogovor ćemo praviti, pa videti šta će biti...

Šta je bilo ? Optužili radnike da nisu podmazali mašine ?

red, rad i disciplina.

Jašta, neg' ja sad za odistinski idem drugovi. Laku noć :)

i pobogu drugovi, čak nam i na fejzbuku ne valja ime. aman. nek taj koji je napravio fan pejdž lepo ispravi. kol'ko odma'.

hahahaha pa napravite :D

niso, možda imaš mene a nisi ni svestan toga :D

da li bi mogao da budem proglasen za oficijalnog masovnog uterivaca masovnog straha i isprobavaca narodnih WC-ova?
i da li bi mogli da mi zigosete ovu sliku
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/207495_1977181515569_1424065814_2239275_417293_n.jpg

Добар јутар друже Бонде :)
Револуција није жеља појединца
Револуција је неопходност већине!

Уважаемые товарищи, разрешите мне поприветствовать вас, делегатов "Sovjetska Partija Vukajlije", от имени коммунистов Kазани и пожелать всем Bам плодотворной и конструктивной работы и прошу присоединиться к вашей партии.

Да здравствует Советский Союз!

Наравно да може Друже Касперказ, сви су добро дошли :)

ЕДИТ: То је ако си питао да се учланиш, јер користим Гугл транслејтр јер нисам вичан у руском учио сам само окупаторске језике у школи :(

Hvala na dobrodošlici Druže LOL :)

EDIT: Da, između ostalog, zamolio sam za prijem u članstvo partije i pozdravio vas u ime komunista grada Kazanja.
NJET okupatorskim jezicima! :)

Nema crvene boje kao izbor za pozadinu. Naša partija će to prepraviti!

То сам сад хтео да кажем :)

Приметих и ја пар грешака, нпр. мени у опису функције стоји шеф НКДВ-а уместо НКВД-а, затим за грб и слчно, али јебига не може се све лепо урадити.

Drugovi, gasimo našu Socijalističku Stranku i pridružujemo se vama u borbi protiv nepravde i nepotizma na Vukajliji!