Prijava

Drugovi i drugarice, nadam se da ću da budem primljen u ovako ozbiljnu stranku, kao što je SPV. Hvala svijema.

Кад ми дођемо на власт Скорпионси ће се слушати само на руском
http://www.youtube.com/watch?v=UPQge1FkqeU
Друже Тришо одличан избор за обе слике ;)

trišo, blagodarim :D

Друже Тришо прегледао сам сад мало и требао би да средиш у првом посту своје име и име Другарице Кристин :)

Bravo džejms, evo ja ću se malo potruditi oko toga da stavim kao pečat na slike u tom fazonu, a za mjesta ja se predlažem da budem glavni sekretar centralnog komiteta.

И да предложио бих да се уведе као циљ или нешто што промовишемо
"ПРАВДА ЗА УРОША И ГРОБАРЕ" !!

Spremićemo ti ajvara i sarme u slučaju da se izgubiš gore neđe.

Da l si normalan, kakvo pivo, samo vodka i to smirnof.

Ал не верујем да ће друг Лупус наћи живота на Марсу, јер како рече друг Уго Чавес "На Марсу је постојао живот али је дошао капитализам и уништио га".

Јел могу ја да будем министар правде или унутрашњих послова, па да шаљем зиљавце у Гулаг? :Д

Другови апгрејдовао сам аватар и сада је више посвећен нашем циљу, а чак и личи на мене тако испијен и са дугом косом :)

Ubacih drugovi ideje za linkovanje teme na profile, sad što se tiče podela ministarstava to ćemo već da se uskoro dogovorimo...

Ja 'oću da budem ministar za Ladu i za degustaciju vodke...

Ја сам коњина од 198 цм, ал' сам мало приглуп понекад, тако да бих био савршен као шеф телохранитеља главног комесара Друга Трише. ДРУЖЕ ТРИИИИШО МИ ТИ СЕ КУНЕЕЕЕМООО

Hahaha, jebote, kul. :)

Da, sovjet jeste jebeno-okrutno kul ;)

Hahaha, jebote, kul. :)

Јел то значи да си с нама друже Вићкомаре? :)

Ja bih da budem Zvanični penetrator SPV.