Prijava

seljak veseljak

a el mogu ja za ovu definiciju http://vukajlija.com/govno/223058 da kazem da je govno, el to uvreda?

Ja objašnjavam o čemu se radi, a ti se sprdaš, jebi ga. Probaj, ne može niko da ti zabrani.

Opet moram, na sopstveno zaprepascenje, reci da je Gamby u pravu.

Хахаха сељак цар :)

Стеван: "Ово правило је глупо! ГО КУРАЦ!"

Бан за Стевана?

Па пазите, никог нећемо да банујемо зато што на једну дефиницију остави такав коментар, али ако неко учестало то ради, наравно.

Стеван: "Ово правило је глупо! ГО КУРАЦ!"

Бан за Стевана?

Ne to si rek'o na forumu, moraš da napraviš definiciju i napišeš da je pravilo "go kurac" da bi dobio ban.

Uživajte u slobodi izražavanja na forumu...
dok još možete...

На конто овог Гамбијевог , ево мој прилог:http://www.grapheine.com/bombaytv/publicite-uk-c45772671a69890745146e1742d99661.html

Реално, мени је ово Џимијево готивно, а и на сајту је увек било добро то што можеш некоме да лепо, сажето, кажеш"Дефиниција ти је говно."
Такође, и када би мени то неко рекао, било би ок, јер човек је прочитао и по принципу кратко-јасно рекао своје мишљење, а не да ме зајебава неком квази анализом.

E, ljudi, iskuliravajte malo. Ako je tema knjiga utisaka, onda je valjda fora da napišete svoj utisak, ma kakav on bio i ćao-zdravo. Takođe, molim kolege moderatore da ne odgovaraju na eventualne prozivke i opservacije članova, jer nema potrebe. Mislim, neće ni šef u maxiju sigurno da ide da odgovara na napušavanja u knjizi utisaka. Tako da, ono, dršte se teme. Molim lepo, fala lepo.

Па ја сам отприлике на само говњиве дефиниције и остављала коментар, управо због невероватног скора и непромишљеног оцењивања аутора. Дешавало ми се да залепим плус из прве, онда се чукнем кундаком у главу и онако ошамућена јебем бога оца какво ли је то срање што оцених мајко мила. Некад напишем јовичевску анализу у коментар, некад само да нагласим понету зашто је измет.

E, sad mi Maxi pade na pamet, uze mi reč iz usta :)

Mislim, neće ni šef u maxiju sigurno da ide da odgovara na napušavanja u knjizi utisaka.

Hhahahah, plus!!! Inace si u pravu, krljanje je krenulo tek nakon toga sto je Mrmun poceo da pametuje "idite sa sajta ako vam se ne svidja". S druge strane, gde bismo se mi veceras proseravali da nije ove teme?

Вукајлија постаје сајт лицемерја, није дозвољено написати: ,,Деф. је говно!" али је дозвољено написати: ,,Деф. је оно што је забрањено да се напише а почиње са словом г."

Ајде Блек, шта се трпаш, пусти Пекија да буде неискусан и балав :р
Ко бре не зна да тролује, а Пеки?

Neam pojma, mogli ste da napišete koju definiciju. :)

Џерико, па на некој другој теми, нашли бисмо неку. Због тога је овај сајт тако диван. Вииииии!

Добро збори Чупић.

Едит: Ала нам га утера мод, иха! :))

Blek, ne bih se složila.

"Njegovo Veličanstvo Potrošač"
Zadovoljan i veran potrošač sigurna je potvrda uspešnosti poslovanja. Maxi je jedina trgovina sa razvijenim odeljenjem za odnose sa potrošačima, koja svojim kupcima pruža priliku da postavljaju pitanja, predlažu, kritikuju i daju svoje utiske i sugestije o celokupnom poslovanju Maxi supermarketa.

izvor www.maxi.rs

Ti nima kad kažeš da im je luk proklijao, oni odmah pohitaju da reše problem.
Meni je baš kul kad postoji dvosmerna komunikacija između vas šefova i nas potrošača.

Ti nima kad kažeš da im je luk proklijao, oni odmah pohitaju da reše problem.

Pohitaju moj kurac, pre će ga uvaliti nekom makar iz njega zvečarke iskakale, nego što će ga povući iz prodaje.

Ja sad ne mogu da oteram iz glave misao, sef Maksija posle smene cita knjigu utisaka, i crvenom olovkom upisuje: "Nije istina, koja kasirka Vam nije vratila 2 dinara? A onomad kad ste Vi ostali duzni 5 dinara, to nikom nista?!"
"Ovo je poslednji vas cinizam u ovoj knjizi, od danas vam trajno zabranjujem da pisete po nasoj knjizi! I brisem dva Vasa komentara po svom izboru!!!"

Ali piše da se bar trude da im potrošači budu zadovolj(e)ni. Vi ništa.

I ko sad spamuje?! Blek nastavi da komentarišeš svoj utisak o namirnicama iz Maksija....