Prijava

Taj rad Katja. I Cule. I džeri. I Hugočavezu. Pravo zborite. :)

Edit: I Gamby.

Kako reče jedan od mojih omraženih moderatora Ti ćeš mi kažeš ovde si dva meseca a ja uzmem pa na prste brojim, stoji oko 6 ipak a boga mi mi nije trebalo ni toliko da shvatim da je ovo jedan seksistički sajt u kojem bukta rat među samim autorima.
Najsimpatičnija stvar mi je FB Vuka, kakve tamo def. idu i posteri,rekao bi čovek Jaooo kako su to simpatični omladinci, samo im dajte još lopate u ruke i svi s radošću kreću u nove radne akcije. Poenta je da od idiota do stvarno divnih likova ovde svi dele sličan senzibilitet ali to valjda nije razlog za neku Moderato Kantabile diktaturu.
Ja kad stavljam komentare na def.to činim isključivo da reklamiram definiciju, to mi je osnovna namera, eventualno ako sam šokirana idiotizmom poruke definicije, ali svejedno vidim da nekad ljudi komentar čitaju i tumače u negativnoj konotaciji i onda mi još krene pušing a tog verovatno ne bi bilo da ljudi od ranije nemaju negativna iskustva pa misle da im je svako ostavljanje komentara sem onog Odlično +, Bravo +, u službi pljuvačine.

trebalo ni toliko da shvatim da je ovo jedan seksistički sajt

Шчула Катија:)

Je l' mogu ovde utisci sa dočeka?
Meni bilo užasno. Moram to da izbacim iz sebe, jebi ga.

Nastavite

Da si dočekala na Vuki možda bi moglo.
MOderatori što niste organizovali nešto nego ste se razbežali da lajferišete..pu!

Mentalni, nemoj ti da me hvališ, opašće mi kosa. Nisi razumeo ironiju, nažalost.
Aurora, kao i uvek na visini zadatka. Skoro pa kao leeksi.

Evo utisak- Uživam na ovom sajtu, zato provodim toliko vremena ovde. Sve drugo bila bi laž. Čak ni vrsni smarači ne mogu da pokvare taj utisak, iako, u poslednje vreme teže ka, jer pokazuju zavidne veštine zbog kojih bolje da su u ministarstvu pravde.

Stvarno ne kapiras, Mentalni, znas da uvek ima neko ko voli da ceska jajca modulatorima. Sad, njihovo zadovoljstvo je razumljivo i prirodno, a sta druga strana ima od toga, ostace vecita misterija.

Mislim da su Vukajliji potrebne sveže teme i par svežih moderatora.

Ma seks nam je potreban. Svima.

Треба укинути Пандане и Вукајлија би била боље место.

Ma seks nam je potreban. Svima.

pa ne znam, u nedostatku pravog dozvoliti da te jebu u glavu, šta li?
Meni ne fali, hvala lepo, a nemam pojma ko je leeksi, kako rekoh, odličan je sajt ne obazirući se na par sociopata.

Mislim da su Vukajliji potrebne sveže teme i par svežih moderatora.

slažem se, mada su valjda skoro bili izbori

Malopre neki mod reče " Ne damo vam demokratiju"!
Kakvi izbori....?

Мислим да је аурора зрела за модератора ?

Džanki , srećna ti nova godina, nasmejala me tvoja sinoćna čestitka ;)
Kakva bre demokratija, ovo je privatno vlasništvo čoveka i kome se ne sviđa-vozdrica.

Срећна НОВА ГОДИНа, да се бавиш политиком још дуго, и да уђеш код мене и бојанбоја у СТРАНКУ !

Која порука ?

pa ne znam, u nedostatku pravog dozvoliti da te jebu u glavu, šta li?
Meni ne fali, hvala lepo

Ne u glavu, pravog seksa fali. Pa, tebi možda ne, al' većini nas koji smo ovde po ceo dan, da džanki, i tebi, ne bi bilo na odmet. Da jebemo, ne bi se smarali sa glupostima ovde.

Ma bi, Mentalać, bi. Nolajf traje 24 sata dnevno a seks...dva sata ako izguslaš ti si stvarno jebač, šta ćeš s ostatkom? Na Vukajliju, normalno ;)

Хмм као представник олд скул Јебања, не бих се сложио.
Нолајфери не јебу!