Prijava

Кад га стопирам и стартујем одма опет, он опичи горе до 250 и опет се спушти јебем ли га, не знам што је то

to ti brate zavisi od torenta do torenta, meni obicno "dobri" torenti (privatni traker, dobar odnos seedera i leechera...) zapucaju u max i tako idu do kraja, a "losi" torenti (sa piratebaya itd) idu shareno, malo 'vako, malo 'nako, kako im se digne... a moze biti i da je do tvoje potrosnje neta, a mozda ti se neko i nakacio na wifi (mozda bas ja bwahahhaha)... u svakom slucaju, ono sto je tebi bitno, mislim da ne moz' nista duradis povodom toga :)

E ljudi, ne znam da l' ste čuli ali crko mi Demonoid, e sad u međuvremenu sam unapredio svoju internet brzinu, pa rek'o ako neko ima invajt za neki prajvet traker, možda da mi ga baci na pvt? pls?

Који курац , мени сваки торент пичи преко 2 мб у секунди.

I meni u poslednje vreme, ali šta kad u nekim gradovima u Americi gugl uvodi test projekat da za 70$ imaš jedan gigabit brzinu...
Internet je duplo i više brži svake godine, nema tu mesta čuđenju.

Мени нови нет , преко 7 ми иде бетлфилд лоло

Пишем уз вјетар, имам ја за ИПТОРЕНТС али ако ме сјебеш, банујем те ође за сто година :)

Смаре , ако си маг за торенте нађи ми како да скинем и инсталирам Хот пурсјут и Тду 2 љољо

Daj SMarko, pa ne bih se ja zajebavao sa svojom reputacijom :)

Дај ми мејл, Пишем :)

Смаре метни и мени на пвт брату црњогорцу... Кад те мољем иде ти кило пршута

Посла' сам ти мејл ео по уре :)

More li neko da mi kaze sta su to prajvat trakeri , kako doci do njih, i koje obaveze imam?
Nesto sam nacuo da su to neka fina gospoda,koja ti daju da extra brzo skidas,al da moras da sidujes odredjeno vreme fajl koji skines da te ne bi sutnuli naulicu.

Nesto sam nacuo da su to neka fina gospoda,koja ti daju da extra brzo skidas,al da moras da sidujes odredjeno vreme fajl koji skines da te ne bi sutnuli naulicu.

То што је брзо мачку о реп :)

Неко ти пошаље позивницу и имаш неке поене, нпр сидујеш 10ГБ а скинеш 5ГБ, теби је тај ратио 2, а мораш да га држиш изнад неке вриједности... А када скидаш фрилич торенте не скида ти ништа, а кад сидујеш ти броји :)

Cek, ja trenutno sa svojom brzinom skidam na 1 MB po sekundi. Naravno ne drzi non stop tu brzinu,al za 15min skinem film od 700,800MB.
Oce li sa tim privatnim da bude brze, ili jok? Ne bih da ulaizm u pricu,posto me sidovanje izrazito smara jer mi je komp dosta spor kad je ukljucen torent,pa ga drzim upaljenog samo kad moram.

Cek, ja trenutno sa svojom brzinom skidam na 1 MB po sekundi. Naravno ne drzi non stop tu brzinu,al za 15min skinem film od 700,800MB.
Oce li sa tim privatnim da bude brze, ili jok? Ne bih da ulaizm u pricu,posto me sidovanje izrazito smara jer mi je komp dosta spor kad je ukljucen torent,pa ga drzim upaljenog samo kad moram.

Оће, кад сидујеш, не кочи ти комп, не осјећаш скоро :)

Јебему стрину јел смарао кога сем овог питања ? Нема ме секунд , и одма мора да заседне за компјутер.

Скинеш и пуштиш га да сидује само, не премјешташ торент, јер би онда морао да премјешташ и линк до података

Е другови, боли вас кита...
Код мене брзина скидања није преко 400 кб/с па да је не знам колико сидера на одређеном торенту. Наравно, ако има рецимо 30-ак људи на сиду, попушио сам карину :)
Ћаћа узео док нисам био кући овај м-телов пакет (нет, кабловска, телефон за 60-ак марака мјесечно). Нисам се никад посебно распитивао, ал' било би фино кад би ми неко с територије Републике Српске рекао који нам је најљући провајдер, тј. коју брзину највише можемо развити на нашим просторима, и колико је то пара.