Prijava

Da predsednik bude co'ek koji je strajkovo gladju da bi bio predsednik.. Boze Petra..

Boze Petra..

To je najpatetičnija fora koju sam ikad čuo.

Neće Toma biti predsednik.

Haha, Toma glumi Gandija! Videla žaba da se konji kuju, pa digla i ona nogu. Unajmio čovek Dušana Kovačevića i Pajtonovce da mu prave scenario za kampanju.

Kakav glup način za postizanje cilja. Boli nekog pedu da l' će on da crkne gladan. Uostalom, toliki je karakter da je prestao čim su mu malo zakrčala creva.

Istupio je iz štrajka?

Malopre mi reče ćale. Ja, doduše, nisam pratila.

Dobar je Toma. Jebo bi ga.

nije kriv Sloba, mi smo govna...

terorizam, jedino rešenje...tnt oko sebe, upaljač za tnt u ruci i pravac u skupštinu..al kad su svi tu...i kabuuummmm..al mi smo govna, nemamo muda za tako nešto...a tačno bi zemlja procvetala kad bi ih sve skenjali....

Prvi rezultati Tominog štrajka se vide: Evo, Oumaru je postigao gol. :)

bole ga dupe..pokupio još 5-10 posto neopredeljenih ostrašćenih na svoj račun..jebe mu se....do februara ima skupi 55 posto ovakvim demagoškim sranjima....

Ljudi, u ovoj zemlji nema da bude bolje, sve dok ljudi ne shvate da treba da se više radi a manje priča, i da se ne sme gledati ni u tuđ tanjir, a pogotovo ni krasti iz tuđeg tanjira. Dok se ne primeni izreka Brat za brata, a sir za pare, nema opravija.

Evo, čitam sad ove Domanovićeve pripovetke, pa to ko da je čovek sad pisao, ono do duše, to je i tačno, ne može kruška paradajz da rodi, možda jedino uz izvesnu genetsku modifikaciju.

Ц - И - Р - К - У - С
СУТРА И У ВАШЕМ ГРАДУ! НИКОЛИЋ ПРЕД ГРАДЦКОМ СКУПШТИНОМ ШТРАЈКУЈЕ С ГЛАЂУ!!! :Д

Ако сте читали Арчибалда Рајса, све је ово он описао још пре 90 година у свом делу Чујте Срби. Тако да ништа нисмо научили кроз историју, а имали смо шта да прочитамо од Домановића, Нушића, Рајса...

Nikolić se BAR BORI ZA NEŠTO

DEMOKRATE SU VAM MOZAK ISPRALI

Grofe u redu bre, treba se radi..al od svakog mog rada, od svake moje kupovine država mi uzme 18 posto..a srbi podigli bunu protiv dahija zbog desetka, a to je koliko ja znam 10 posto...

.da ne pričam o monopolistima, o ceni hrane koja je kao da živimo na Bruneima, o komunalijama, struji i sličnim gomnima koje moram da platim...a skupi sačuvaj bože...8 iljada dam svakog meseca infostanu, alo bre, pa ne živim u Parizu...imam 30 iljada mesećno dažbina bez da jedem i da kupim nešto...odakle?...

a za to vreme neki polupismeni politički kadar ladi muda na Haitiju i troši moju lovu...

terorizam BRE!!!!!!!!!!

.da ne pričam o monopolistima, o ceni hrane koja je kao da živimo na Bruneima, o komunalijama, struji i sličnim gomnima koje moram da platim...a skupi sačuvaj bože...8 iljada dam svakog meseca infostanu, alo bre, pa ne živim u Parizu...imam 30 iljada mesećno dažbina bez da jedem i da kupim nešto...odakle?...

Javio, a zamisli tek kako je meni i ocu kao podstanarima? Možda naprednjaci i promene nešto, nikad se ne zna... Nije to terorizam, to je čist monopol životom.

Lagao bi kada bi rekao da terorizam nije rešenje.