Prijava

Palma premijer, Mrkonjić precednik, Bogoljub šef diplomatije.

ma bre Caro svi su oni ista govna..i svi su na vlasti, samo se ovi prave da nisu na vlasti...

ako on ima sve privilegije kao i ovaj, ako upada u razne agencije, odbore, lokalne samouprave, pičke materine i gura na razna mesta svoje ortake i drugare, drpa besomučno isto je na vlasti kao i žuti...

sve bre u vazduh..kabuuuummmm....

Grofe u redu bre

Ma ok, to sve stoji, nemaština je i to...
dok ovo sa administracijom i državom, to je ono što sam pričo o izreci o siru, i tanjirima. Nisam ni državu izostavio...Doduše, to se odnosi i na nas...

Ja bi uveo da predesdnički mandat traje dvadeset godina, ili premirejerski, jer na političkoj klackalici se ništa ne može promeniti. Ko će be nešto da promeni za 4 godine? Oće kurac.

Тако да ништа нисмо научили кроз историју, а имали смо шта да прочитамо од Домановића, Нушића, Рајса...

Upravo to.

Nikolić se BAR BORI ZA NEŠTO

DEMOKRATE SU VAM MOZAK ISPRALI

ahahahaha, pa ovo je do negde i tačno :)

sve bre u vazduh..kabuuuummmm....

Naša politička elita se regrutuje iz omladinskih odbora njihovijeh, a tamo sede svi džabalebaroši ili oni budže u studentskim parlamentima koji završavaju ispite na lepe oči. to je što kažu ovi moji od malečko zatrovano.
Pa realno, koji će pošten čovek da ode u politiku? Nijedan. Prema tome, napretka nema. Mož ih mi ubijamo kolko oćemo, al rađaju se novi i novi klonovi.

ja bi bre uveo da ih narod linčuje...

kaki kurac dvajes godina..pa oni i ovako bahati i drčni, zamisli da im daš vlas 20 godina...pa tek bi se to osililo....

jok bre, nego linč, odsecanje ruku, sakaćenje...za svaku malverzaciju..što ličnu malverzaciju, što kadra njihovog..a ne drpaju zajedno a kad onog navataju "e nisam znao"..pa jesam ga ja postavio da bude direktor i da krade ili ti?...pa da ih priupitam čija baba vozi tuđe biciklo...

dzonovan

Palma premijer, Mrkonjić precednik, Bogoljub šef diplomatije.

PRVI PUT DA SE SLAŽEM SA ĐONOVANOM OD KADA JE SAJTA!

Grofe svako je feleričan i svako će da ukrade ako ima priliku i ako zna da neće snosi nikakve posledice...ne svako al 99 posto..zato treba da postoje kazne i pošto smo govna, a jesmo, treba da budu drakonske...drugačije ne može da se naučimo...

kad par njih pobesiš, odsečeš ruke, osakatiš malko, da vidim drugog ko će se drzne da uzme...

a to je definitivno najveći problem u zemlji, otimanje..uzimanje i ovo malo para što narod ima i prebacivanje u njihove džepove...njihove, vlasti i takozvane opozicije...

kad par njih pobesiš, odsečeš ruke, osakatiš malko, da vidim drugog ko će se drzne da uzme...

ma sve se slažemo, javio, ali ovde se postavlja pitanje ko će da kontroliše ovog što odseca ruke i noge, mnogo smo otišli...

A ovo za dvadeset godina, iskreno mislim. pa mi nijedan kapitalni investicioni objekat nismo sagradili od 1989. godine. Komunizam je za to bio keva.
jebeš ti zemlju gde će neko da bira prema tome, da li će da mi ovaj da leba ili će da mi smanji račun, ako će naša deca i unuci (ako ih imamo, al sudeći po ponašanju svakog danas, teško) da budu nečiji robovi jer ne mogu sami da proizvedu energetske potrepštine i ostalo.
nauka spašava, pa tek ekonomija i liberalizam. I leba.

pa mi smo na odličnom putu da nam deca budu robovi..i pored toga nemamo ni za leb....sve se uništava, prodaje, rasprodaje, presipa u privatne firme, kajmanska ostrva i ostale pičke materine...

šta ima kontrolišeš toga što odseca ruke?..neće se zajebe mnogo, garant...i da se zajebe, jebeš par ruku...ako je to cena da bude bolje, nek dođe i meni da je otfikari slobodno...

a evo kandidata za odsecanje ima kolko oćeš...cela skupština a i šire..direktori, svi upravni odbori, agencije, razna tela, lokalna vlast...sve da im odsečeš po jednu ruku ima budeš u minusu još, jer su neki zaslužili i noge da im otfikariš...

šta ima kontrolišeš toga što odseca ruke?..neće se zajebe mnogo, garant...i da se zajebe, jebeš par ruku...ako je to cena da bude bolje, nek dođe i meni da je otfikari slobodno...

More ovo si u pravu..to mu dođe i hrišćanski, otac je žrtvovao sina za tuđe grehove, pa što onda i mi da se plašimo ako pogrešimo u sečenju.

pa mi smo na odličnom putu da nam deca budu robovi..i pored toga nemamo ni za leb....sve se uništava, prodaje, rasprodaje, presipa u privatne firme, kajmanska ostrva i ostale pičke materine...

Muka. Mene kolko nervira ova današnja omladina (i ja sam), pa ne znam da li će uopšte da ostane nešto za nas da razjebemo, a kamo li neka buduća deca da imaju bar vazduha.
Ma i nek nestanemo ko Hazari, bar će neki budući pavić pisati rečnik o nama.

lepo kaže onaj, ima jednog dana svi da stanemo pod krušku....

el vidiš?..pa taki smo, kažem ti ja....samo za motku usranu..i za odsecanje ruku...:))

PRVI PUT DA SE SLAŽEM SA ĐONOVANOM OD KADA JE SAJTA!

Dokurca...Povlačim.
Daj četnike Čedu, Čanka i Čovića! 3Č!!!

Dokurca...Povlačim.
Daj četnike Čedu, Čanka i Čovića! 3Č!!!

ISto do jaja predlog. Đonovan, oduševljavaš me jebote!

Dok ne uspostavimo pravi sistem:
-Gde će onaj ko se ogrešio o zakon da ima probleme sa pravnim sistemom dotle nam neće biti bolje.
-Kada budemo uveli odgovornost i da svako stoji iza svog dela, tada nam neće partijski vojnici raditi šta hoće i praviti smejuriju od države.
Ko to može i ko to nudi danas?

jeremija JA to nudim danas..treba mi samo mesec dana...

Glasajte za javia, on seče probleme u korenu :)

Нуде то сви. А и могу. Само им нико не верује.

to bre Grofe...eto slogana..:))

al meni ne trebaju glasači...meni trebaju zaverenici..ko Apisu, jebote....