Štrajk glađu zbog izbora

  1. al meni ne trebaju glasači...meni trebaju zaverenici..ko Apisu, jebote....

    :))) daj oglas negde, ne znam koji drugi način, možda jedino gerilski marketing, neke vrste...

  2. znaš da je bio takav neki oglas pre 15 godina?..tip lepo dao oglas "potrebni čvrsti momci za poslednji posao"..otišao moj burazer, mislio da oće da rokne Miloševića....ispalo da se čovek seli iz firme i treba neko da mu nosi mašine....

  3. znaš da je bio takav neki oglas pre 15 godina?..tip lepo dao oglas "potrebni čvrsti momci za poslednji posao"..otišao moj burazer, mislio da oće da rokne Miloševića....ispalo da se čovek seli iz firme i treba neko da mu nosi mašine....

    Pojma nisam ovo imao. Ovo je jako, čoveče. Jebi ga, nekad će oglas biti pravi.

  4. Fotelja....definitivno

  5. ma koji vam je bre oni sve rade za dobrobit naroda :D

    Dovoljno je sramno sto neka tamo pevaljka ukrade 4,5 milki a mora da vrati 1,5 i da bude osam meseci svojoj gajbu mi smo jedina drzava gde se isplati da krades i krsis pravila tako ce i ovi novi koji budu dosli da kradu kradu kradu pa onda da odu pa da ih zamene drugi zato cu ja lepo da kupim sebi camac i da zivim na moru jebes mi mater ako to nije pametnije od svega

  6. pazi Čupavi realno mi se jebe za to dal će u zatvor ili će da plati....al da uzmu tu lovu od nje i naprave vrtić, ne može da košta milju i po, nek ukradu pola milje, nek ga naprave i kažu "evo vrtića od love što nije robijala", ja bi im rekao "svaka čast"...

    nego će i to da prespu sebi...

  7. Šta se događa sa Tomom, ima li neko sveže informacije?

  8. Umro je od žeđi.

  9. @Javio
    Najsmisleniji komentar si napisao.Al' nemamo mi muda za to.

  10. Sedimo ovde za kompom i kukamo kako nam ne ide.Bas se pitam sto...

  11. Bilo bi kul kad bi umro, pa sutradan raspišu izbore.

  12. Bilo bi kul kad bi umro, pa sutradan raspišu izbore.

    haha, daaa!

  13. Toma reče da neće uzimati hranu i vodu do daljnjeg...Jel spominjao pivo?

  14. Ma mogu da se kladim da on pred kamerama ututulji i pokrije se onim ćebencetom a ovamo mu donose špricer i jagnjetinu.

  15. Rešio da RADIKALIZUJE protest, prestao i da diše...ololololo

  16. Ma svi ti u politici su govna. Sad da su izbori, nemas za koga da glasas.

  17. Koliko može da izdrži? Ovi u Japanu i na drugim mestima gde su bili zemljotresi izdržavali i po nekoliko nedelja.

  18. Za tri dana će početi da prima infuziju, onda će da ga smeste na VMA i da ga prisilno hrane i poje jer nema snage da se opire iako herojski želi da istraje, a onda će da poruči svom narodu da je rešio da privremeno obustavi štrajk jer je potreban srpskoj naciji, a postoje određeni pomaci u razgovoru sa vlastima i za dve nedelje će objaviti da je štrajk uspeo te da je vlast pristala da se izbpri održe u avgustu sledeće godine...

    Jebe mi se za sve njih. Neka crknu.

  19. bruce-ov scenario je totalno realan. Samo što će biti u januaru, a ne avgustu.

  20. jbg, ne znam kad treba da budu redovno izbori :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.