Prijava

STEFAN KOSTIĆ NIJE CIGANIN LJUDI!

Dobro jutro.

ahahahahah eh jbg bar to :D

Inače ciganski kurac je tri stepena ladniji. Pričala mi Zorica Brunclik.

Ta priča postoji, čuo sam je u Vranju, a tamo baš ima Cigana...

Imao sam jednu teoriju, dugo vremena, da mene tera toliki maler da bi trebao da karam ne Ciganku, nego jednog Zenka(to mu je ime) Ciganina, kasapina i najdebljeg od svih Cigana u Vranju.
On ima 160 kila, pa sam mislio da je kvantitet karane osobe romskog porekla srazmeran količini baksuzluka na koju on utiče u pozitivnom smislu... Ali ništa od svega toga, maler je prestao sam od sebe i ja ostadoh bez tog međurasnog gej iskustva. :-)

Može defka od ovog.''Ladan ko ciganski kurac''...

Stefan nije ciganin inače bi mi to već isprobali :).. a koliko se godina dobija ako se kresneš sa švabom??

ne zna Zenko šta je propustio..a da zna sigurno bi se momentalno ubijo....

Ma to sa Švabama samo donosi maler....

a koliko se godina dobija ako se kresneš sa švabom??

Zavisi koliko švabo ima godina.10 do 15 za pedofiliju...

Мислим да се највише добија за цигу гастоса из Швабије. Још ако је, рецимо, привремено на раду у Шпанији, онда мож' будеш срећна до краја живота...

;-)

pa ne znam mene vec mesecima tera neki baksuzluk možda je od toga :)

Stefan nije ciganin inače bi mi to već isprobali

Да ми је неко рекао да је остао сува курца јер му риба преферира цигу, не бих му веровао. Е, мој Стефане, ко год био...

Да ми је неко рекао да је остао сува курца јер му риба преферира цигу, не бих му веровао. Е, мој Стефане, ко год био...

Uuuuu Stefi šta ti je reko....

Ja sam čuo da cigani nemaju čvabalo već da svršavaju kroz čmar!

Да ми је неко рекао да је остао сува курца јер му риба преферира цигу, не бих му веровао. Е, мој Стефане, ко год био...

Suv nije ostao, ništa ti ne brini... :)

I mene tera baksuz...sad mi je palo na pamet i zašto. Tako mi i treba kad živim u zemlji gde nema Cigana, samo Švabe i poneki Francuz.

Suv nije ostao, ništa ti ne brini... :)

Ovo postaje sve bolje i bolje.
KOSTIĆ JEBE!

kurd

I mene tera baksuz...sad mi je palo na pamet i zašto. Tako mi i treba kad živim u zemlji gde nema Cigana, samo Švabe i poneki Francuz.

Јеботе, па ти ладно живиш у Ватикану!

Tako mi i treba kad živim u zemlji gde nema Cigana, samo Švabe i poneki Francuz.

Švabice i Francuskinje misliš? :D

Ma Švabe definitvno donose maler..

Ova tema je razresila zasto svi u Srbiji zivimo ko govna. Zato sto smo jebeni rasisti.