Prijava

Ova tema je razresila zasto svi u Srbiji zivimo ko govna. Zato sto smo jebeni rasisti.

Пусти расизам сад. Него ми реци јел би јебо ти циганку? Онако сласно. Искрено?

Švabice su i nekakve, ali su Francuskinje užas...makar ove sa severoistoka Francuske.

Jericho

Ova tema je razresila zasto svi u Srbiji zivimo ko govna. Zato sto smo jebeni rasisti.

Још да разрешимо што сви у Чешкој не живе ко говна. Или Пољској. Или Енглеској.

Пусти расизам сад. Него ми реци јел би јебо ти циганку? Онако сласно. Искрено?

To sam rek'o MI uopsteno. Ja nisam rasista ;) A nije bas da sam mislio ozbiljno, Truthe bez H :P

hajde necemo se sada raspravljati na tu temu, ja sam cisto onako postavila ovo pitanje jer sam cula za tu salu sa cigankom pa da vidim vase misljenje..ne radi se o rasizmu

Ja volim sve ljude bez obzira na boju kože...Baš me briga da li je neko crn, žut, braon ili normalan...

hahaha sliak je vrh!

Ja volim sve ljude bez obzira na boju kože...Baš me briga da li je neko crn, žut, braon ili normalan...

naravno ljude treba ceniti po karakterua ne po izgledu..ali predrasude su predrasude jbg

Priznajem, pre par godina sam zviznuo jednu mesanku.Bila je crossbreed cige i madjarice, plavusa sa zelenim ocima.Vrela kao sam pakao, mesala je kao da joj zivot od toga zavisi.I dan danas pocesem muda kad se toga setim.

Ma zezam se...nemam ja tih problema. A i oduvek sam se palio na kosooke ribe...:-)

jeste, a ja sam pre par godina karao 2 ciganke Šveđanke, jedna bantu crna a druga se zvala kokosh

daj nemoj zajebavat sad su sve bile hot a kladim se da svakoj smrdi iz usta!!

Јел ово она Њања, Костићева Емо хипстерка?

Sve ukazje na to Dank!

Mnogo je moćna! Stefane KOBJASNI?

Dankane, Caro - Nanja, Nanja - Jebači sa vukajlije.
Pruži ruku Caro, ne stidi se.

Ја овлажио, јебеш ми све...

Da se razumemo, rekla mi je posle snosaja da je mesana.Naoko se nije videlo, a i bio sam naduvan.Nije mi bilo bas svejedno jer bas ne volim obojene ali posle sam se pomirio sa sudbinom.Ne, nije joj smrdelo iz usta.

Bila je crossbreed cige i madjarice, plavusa sa zelenim ocima.

http://www.youtube.com/watch?v=dxyaa2CnchM