Prijava

Unapred se izvinjavam na psovkama, ali ne postoji drugi način da se opiše NENADJEBIVOST ovog filma.

LIK JE JEBENO ZAJEBAO ČAK JEBENOG NORISA!

Boliwood produkcija.
(Bangladeški holivud)

Radnju filma nisam skapirao. Valjda je i nema. Znam samo da je glavni glumac taj neki terminator koji može da se klonira, dok se ujedno bori sam protiv sebe.

Masakrirao je pola Indije tokom ovog filma.

To što on radi, Čak Noris, Terminator, Roki, Rambo, Spajdermen, Betmen, Transformersi, Matrix, X meni, pizde materine i svi ostali mogu SAMO DA SANJAJU.

Uostalom, pogledajte trejler, skapiraćete o čemu pričam.
Traje 9 minuta, ali OBAVEZNO pogledajte do kraja.

http://www.youtube.com/watch?v=svOlz2ei4Yk&feature=player_embedded

јеботе 9 минута трејлер, колико филм траје??? О_о

Ovde možete skinuti ceo film http://www.rlslog.net/robot-dvdrip-xvid-1cdrip-ddr/
Inače traje skoro 3 sata

Ja sam gledao ovo pre jedno mesec dana, nisam mogao da verujem.
Koje jebeno proseravanjeeeeeeeeee!
ALi da sam crkao od smeha, crkao sam.

Sećam se komentara nekog lika - well, after watching this, I can pretty much say that Terminator, Rambo and Superman can retire now, there is no need for them anymore.

Mesavina Elvisa i Mileta Kitica.STA JE BRE OVO?Kakav Cak Noris Crni...

odličan trejler. kakav holivud kakva govna ovo je pravo proseravanje, bez blama. A tako i treba da bude!

Jedino me brine novi talas klinaca koji će da izvode vratolomije i ginu kako bi odglumili Bombajskog supermena.

Nije pravi trejler, ovo su odabrane scene valjda, ima 18 minuta odabranih scena jebačine s ovim Endirhanom izgleda...

Одушевен сам!

Koja proseračina sunac ti jebem...

@Vita
Hahahhahahahahahahahhahahah!

Mesavina Elvisa i Mileta Kitica

hahahahaha :)

Ово је најепик филмчина који је зајебао и Терминатора двојку.

Ovi Indusi nisu normalni!!

Ово је најепик филмчина који је зајебао и Терминатора двојку.

++,
ako sam se ikad vise ismijao nego sad je*o me svak,kakvo je ovo preseravanje aaaahahahah

mislim da sam ovo jednom okačio na transfer blama, pre jedno mesec, dva...

Ja sam gledao film. Trejler malo toga govori, kada se gleda cijeli film, vidi se puno toga. Ima dosta komičnih situacija, ljubav je naravno neizbježna, a nije ni dosadan film. Nemojte osuđivati nešto što niste pogledali. :)