Prijava

Dakle, koga poznajete licno sa sajta? Kako ste ga/ju upoznali? Da li se druzite? Koga biste zeleli upoznati i zasto? Koga simpatisete i ko vam se svidja?

Виђам Љижанина често на станици (тј. он виђа мене и диви се шареним бојама које носим)...остале и немам неку жељу да упознам...углавном желе они мене из различитих разлога.

Ја бих да упознам http://vukajlija.com/recnik/autori/5232 јер га симпатишем веома врло.

Ja bih da se svi skupimo kod Terazijske česme, kao oni ludaci što skupljaju sličice, pa se ujedno razmenjuju...verovali ili ne:)

Ko zna što je to dobro što se ne znam ni sa jednim Vukajlijašem i Vukajlijašicom, i što nema izgleda da ćemo se ikad viđet'. :)

Познајем лично неколико Људи који су на Вукајлији, али само једног од оних 'познатих'. То је Ујка Вања, који више и не долази. Е, да, и Јуродивог сам упознао, размењивали смо неке цедеове.
Знам како изгледа још неколико вукајлијаша преко Фејса, и дописивао сам се с некима, мада су ме неки обрисали с листе френдова, али нема везе. :)
И волео бих да упознам доста чланова. Знате који сте, углавном, да не набрајам. :)

Џими...ја се извињавам што сам те избрисао, али су неки од мојих френдова са фејса искоришћавали моје фотографије на Вукајлији, па сам морао све...

Ja ne znam nikog i niko ne zna mene. Verovatno zato što nisam na četu. Možda je tako najbolje za sve :-)
Ali već ima ljudi ovde koje gotivim, bez obzira da li sam sa njima "prozborila reč-dve" ili ne.

Vodim na pivo svakog ko dodje i javi mi se u Nis.
Imate mesec dana. Jul. Pa ko voli nek izvoli :)

Celt, a ti si sada u Nisu?

Pa javi se 'bem te, meni i 2panu da tracarimo uz pivo :)

Ne znam ti ja nikog odavde :):) Al' ruku na srce, ima vas koje bih voleo da upoznam.

Npr? :)) (pick me, pick me :DDD )

Pa i tebe, i ostalu mod elitu :):)
Ne, ozbiljno, al' da ne nabrajam sad, da ne zaboravim nekog, ima vas bar petnaest.

ja volim da mislim da znam puno ljudi odavde. kapiram da ima oko 30ak ljudi koje znam/koje sam upoznao ili se i dalje družim sa njima.

izuzetno sam stidljiv tako da ne očekujte da vas cimam, ali ako imate neku pametnu ideju i mislite da ste kul za bleju, slobodno me obavestite, težim da ne ispaljujem.

p.s.
znam kako izgleda kaizen :D

Pa, ja znam Nea, Euglenu, Pira, Sine nobilisa i Sevasta.
Šta će mi više? I od ovih sam jedva ostala živa xD (Euglena se ne ubraja u tu grupu ludih i zbunjenih da se razumemo, ona je fina devojka :P)