Prijava

Ja se ni sa kim sa Vukajlije još nisam konektovao, a ukoliko ima zainteresovanih cura, uvek sam spreman na pregovore i postizanje odgovarajućeg kompromisa. :)

ja zivim na relaciji kg-bg...tako da je moguce da sam u oba grada srela na ulici nekog od clanova, ali trenutno ne znam nikoga :/

Ispade da su većina članova na Vukajliju prosjaci ili uličari, čim se tamo nalaze. :)

ne mogu da ih sretnem u njihovoj kuci :)

Ispade sad da svi oni žive u istu kuću. :) Sačekaj da ti dobačim post, pa se preko njega upoznavaj s članovima.

vazi...nemoj da mi se igras recima, ja sam sebicna i ne dam igracke nikome :)

Evo ovako.
U ponedeljak dolazim u Beograd, i malo ću da idem u razgledanje sa jednim kolegom iz irske. Prenoćiću tamo, i to verovatno u nekom hostelu, kod jednog drugara (možda se prepozna) ;) tako da ću biti tu i u utorak
Ko je zainteresovan za kafu, pivo, ili piće po želji, neka me pvtne. Uvek sam za upoznavanje novih ljudi.

Licno ne poznajem nikoga, i tesko da cu ikoga upoznam jer vecina Vukajlijasa zivi u Srbiji a ja sam u RS, mada bi mi bilo drago da upoznam te ljude, cine se jao zanimljivima

Ne poznajem nikoga i mozda je tako i najbolje.Mozda se medju vama krije neki manijak koji ce da me iseche na kockice i turi u zamrzivach i konzumira uz salatu od kupusa. :)

Vi mene ne znate, ali ja vas sve znam k'o zlu paru!
Veliki brat te posmatra! ;)

Kakvo upoznavanje! Pa ja sam i došao ovde da se odmorim od ludaka koji se deru, smaraju, pljuju, drogiraju, jedu govna...pupupu:)

Ne znam nikoga, ali bih voleo da upoznam bilo koga sa sajta, pa ako dolazite u Cacak, sto ne verujem, javite se. Ali mislim da vas zabole. Inace Tulumbac i Sevast su mi najblizi kol'ko ja znam.

Ja poznajem par ljudi... Ali hocu da upoznam jos... Damn, ovo zvuci k'o oni licni oglasi... Mala slatkica trazi romanticnog princa. Bljak :/

Poznajem jednu osobu, drugu zamalo da upoznam, a treću ću tek da upoznam. Tako...

I ja cu jos jednu da upoznam. :D

...a ipak necu... :/