IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Nema šta da pokušavaš jbt veži samo na direktno.

  2. Završilo je govno u smeću

  3. Ne radi ti Flash. Koji browser?

  4. Blokiran ti je flesh

  5. Tvojom nepažnjom ili sam od sebe kad se apdejtovao. Pozz

  6. Opera. Juče je radio, kako da ga uključim?

  7. To je već viša matematika. Pogotovo na Operi. Negde na pretraživaču ima, podešavanja neka, nešto jebem ga

  8. Ne znam za Operu. U Chrome-u i Firefox-u se uključuje iz add-ons-a.

  9. Ovo je već mnogo jaka stvar.

    http://www.dodaj.rs/f/v/vH/3DVvXlPf/screenshot2.png

    Pronašao gde se uključuje i piše da je uključen... Nešto su u skorije vreme pisali kako Youtube raskida partnerstvo sa Flash playerom i prelazi na neki novi program za puštanje videa, ne znam koji. Da nije to jebemu mater...

  10. A ovo je već epska stvar. Kliknem na disable, isključim ga i evo sad radi Youtube. Watafak men, watafak!!!

  11. Namestio si ajd boli te kurac šta je

  12. Pronašao gde se uključuje i piše da je uključen... Nešto su u skorije vreme pisali kako Youtube raskida partnerstvo sa Flash playerom i prelazi na neki novi program za puštanje videa, ne znam koji. Da nije to jebemu mater...

    A ovo je već epska stvar. Kliknem na disable, isključim ga i evo sad radi Youtube. Watafak men, watafak!!!

    HTML5 pušta video klipove preko youtube-a sad
    mnogi imaju problema sa njim, recimo ja

  13. ljudi, koji je jebeni program za otvaranje prevoda? Tj, program preko kojeg cu moci da ubacim prevod u film, konkretno u media player classic. Nesto sam sjebao, i nece da ga otvori.

  14. Koliko ja znam samo treba da ti bude u istom folderu gde je i film. Kliknes onda na desni klik, subtitles pa kako vec ide... Ne treba ti poseban program

  15. A nije to fazon. Zato sto da bih ubacio prevod u film, taj prevod mora da bude u odredjenom formatu kako bi plejer mogao da ga ocita.

  16. Pa tekstualni fajl, otvaraš npr. Notepadom. Ekstenzija je obično srt.

  17. Не бре. Да је у истом фолдеру, са истим именом је једино питно код појединих двд/дивџ плејера (накачених на тв), никако на компу. А и зашто користиш тај плејер, кад је вансеријско говно. Скини влц или било шта за минут и ђускај.

  18. Count Zеro
    Pa tekstualni fajl, otvaraš npr. Notepadom. Ekstenzija je obično srt.

    Не мора да отвара јебени тхт. Заправо, формати су суб, срт, тхт и још неки, не сећам се, али уопште не мора да их отвара. Јебено нек скине влц и нек превуче у плејер, након што је пустио филм, лакше је. Ја нисам сигуран да ли Медиа Плејер има подршку за титлове уопште. Генерално га не користим јер је гооwно

  19. Ma ok, nego on priča nešto kako je batalio fajl, pa bi da ga otvara, čuva, šta li. Ali Panćera je to, ko zna šta radi taj dečko

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.