IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Meni je media plejer do jaja. Tako sam i radio, samo prevlacio titlove do plejera, a sad jebeno nece jer sam drkao program fajls. Skinucu vlc.

  2. ima media player podršku za titlove al ne znam što bi iko koristio bilo koji drugi program sem VLC koji može da otvara i neke preobskurne formate.

    A titlovi mogu da se nađu i u .txt formatu. Znam da sam se neđe nešto zajebavao i napravio u .txt formatu titl al mnogo je lakše preko programa koji direktno izbacuju u .srt

  3. a sad jebeno nece jer sam drkao program fajls

    Onako čisto neobavezno me zanima WTF?

  4. go kurac. kao sto sam rekao. nece ni vlc da ocita prevod.

  5. ajde daj mi link tog prevoda ili ga aplouduj

  6. http://rs.titlovi.com/prevodi/prevodi.aspx?prevod=the%20piano%20teacher&jezik=
    bilo koji odavde, gde pise cd 1.

    ja njega mogu da otvorim, recimo preko notepada, posto nema preko cega drugog jebeno. I kad ga prevucem na vlc, on nece da ga ucita. A imam recimo titl koji se skinuo sa filmom, i njega lagano ubaci.

  7. Premotaj na deo gde pričaju nešto :)

  8. Count Zеro
    Premotaj na deo gde pričaju nešto :)

    :D

    E pazle uspelo mi je.
    hvala.

  9. Ček, je l me ložiš da je radilo sve vrijeme samo nijesi ima živaca da čekaš da počnu da pričaju?

    Special kind of idiot

  10. Uspelo mi je s ovim tvojim jesi lud. I to mi je uspelo i na media plejer i na vlc.

  11. Uspelo mi je s ovim tvojim jesi lud. I to mi je uspelo i na media plejer i na vlc.

    Šteta, taman sam se ponada da sam naša još jednog dauna da zajebavam...

  12. Чуј чуј чуј. Види мегамарка, лешинари се почели скупљати.

  13. ne znam što bi iko koristio bilo koji drugi program sem VLC

    KMPlayer jebe i čita sve i prečice na tastaturi su vrh. Proglašen za ergonomski najpraktičniji plejer 2013.

  14. Ma kakvi VLC ima prelagan interfejs

  15. Чуј чуј чуј. Види мегамарка, лешинари се почели скупљати.

    Takve kao ti davim po gradu

    Ja koristim gom, jebat' ga nekako navik'o na njega

  16. Smijurije, raspravljamo koji plejer kome paše, bezze je. Nađeš koji radi i ne šteka na mašini koju imaš. I to je to.

  17. Predložite neki solidan što jeftiniji tablet.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.