IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Diži osmicu, tebra, ima lapt da se zbrza

  2. Diži osmicu, tebra, ima lapt da se zbrza

    +meleon
    Na sedmici mi menadžer šteko tolko da nisam mogo digram uopšte, sad leti ko lud. Slično je i za hrom, pre je na 5+ tabova užasno bagovao, sad ni da ga dirne.

    edit: 8.1 ja imam

  3. Jel ta osmica vaistinu brza, da proubam?

    EDIT: Rađarde, imaš li osmičnoproizvodni ključ da mi pošalješ u pvt?

  4. Jel probao neko windows 10? Treba da dizem sistem, a ne znam da li da stavim 8 ili 10?
    Imam originale za dz (patispanj) pa ce mi se sama apdejtovati desetka, tako da nije problem sto je beta jos uvek.

  5. Tristan Avetinja
    ti rece da si uzeo novi komp
    kakva je ovo usteda na ramima, neko kukumacenje

    Pa bilo mi logicno da ako nesto koristi manje resursa, onda ce brze da sljaka, al bi bas suprotno.

    Inace, meni ortak kad je rekao da izaso 10 ja se mal nisam slogirao.. Osmicu ne mogu ocima da vidim, kakva su ono govna, aplkacije , multiskrinovi i ostale picke materine.. XP rules

  6. Hakeri što mi se ovo dešava.

    Pre mi je znak twitera bio google a sad je znak googla kad udjem na facebook
    http://oi60.tinypic.com/atvt5.jpg

  7. Obriši cookies, ne bi trebalo da te jebe posle.

  8. nece luks, virus je ovo, i to onaj zajebani sto ti skida brojeve kartica i brise fajlove. mislim da ce morati da reinstalira ceo windows.

  9. Druga opcija, ako ne radi prva: zatvori Chrome -> obriši Favicons fajl u C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default -> Pokreni Chrome.

    (Ako ne radi 2, onda Keltovo ovo).

  10. Neće Luks ništa. Sve probo.
    I ne smeta mi toliko, reinstaliraću chrome kad mi dse digne. Vama hvala od mene.

  11. Сваки пут кад упалим комп, показује ми да време на оном сату жури неких 5-6 минута, тако да увек морам да вратим тих пар минута назад да бих добио шатро тачно време судећи бар по РТС-овом дневнику. Није иритантно нит ми смета, само не знам зашто се то догађа.

  12. 1. Ne veruj RTS-u!
    2. Proveri da li je podešeno da se automatski apdejtuje vreme.
    http://i.imgur.com/SUs6oYf.png

  13. заборавио сам де се то налази, користим неку ортакову шугаву четворку са икспеом јер сам продо свој комп па склапам други, купујући месечно компоненте за нов ком :)
    де је то у икспеу?

  14. е нашо сам, ал стоји исто тако ко на твом принту

  15. и још нешто: што су волико дигнуте цене за хардвер мајке им га набијем, буквално из недеље у недељу скоче у просеку за око 500-1000, ма чак и преко 2000 динара??
    кажу да је до долара, ал колко знам, долар је стабилан пар месеци уназад...јебем им матер

  16. Hm, ne znam ovo za vreme šta je onda: moguće da ima veze i sa baterijom, pošto je stariji komp. Ne prenosi Windows vreme u BIOS vreme i ostaje tako stalno.

  17. Manijace, imao i ja problem sa vremenom do pre 7 dana na XP. Baktao se, cimao, trazio, cerpkao al i dalje je zurio i to i do 20 minuta po nekad.

    Nisam znao da popravim i kupio sam novi komp. NES TI MENI ZURIT SURNES MINUTA!

  18. Сваки пут кад упалим комп, показује ми да време на оном сату жури неких 5-6 минута, тако да увек морам да вратим тих пар минута назад да бих добио шатро тачно време судећи бар по РТС-овом дневнику. Није иритантно нит ми смета, само не знам зашто се то догађа.

    Isključi komp.
    Uključi ga ponovo i odmah drndaj DEL na tastaturi
    Ući ćeš u BIOS
    Na prvoj strani videćeš vreme. Sat, minut, datum i ostalo
    Strelicama pomeraj dok ne dođeš do sata
    Stisni enter
    Podešavaj vreme na + i - na tastaturi
    Kad podesiš stisni enter
    Stisni F10
    Stisni Y
    Stisni enter

    To je to

    EDIT:
    Ako zasereš ili se zbuniš samo na kućištu stisni reset.

  19. хаха Раде, нисам толки нуб па да не знам да уђем у биос :)
    и на овом бренд Деллу се у БИОС не улази на ДЕЛ типки :П

    Иначе, пробао сам и то јуче, заборавио да напоменем, и опет иста прича. Једино што ми пада на памет је да можда извадим батерију па да покушам поново, па ако то не успе да флешујем БИОС, ал стварно, стварно не желим да се цимам око тих ствари само зарад мало враћања времена уназад :)
    Хвала на савету бтњ.

    Е да, јел боље што сам наручио Гигабајтову УД3П плочу уместо Асусове М97А Р.2 или МСИ 970 Гејминг за свој нови АМД Ф ИКС 6300 процесор? Искључиво зато што Има 8+2 напонску, иначе сам асусов фан :)
    Тржиште баш оскудева што се тиче АМ3+ сокета.