IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Meni je kolega rekao za YAC, šatro bolji od malverbajtsa. Držao sam ga dva dana na kompu i obrisao, konstantno su mi izlazile neke vesti iz Gruzije pored sata, šupičkumaterinu. Što se tiče Avire ok je, mada lakše je jednom odraditi image particije i posle oboriti sistem kad te strefi virus nego se akati sa antivirusima.

  2. Treba mi najjeftinija moguća grafička karta, da može da se bode u pci-e, da ima ove standardne vga, dvi, hdmi izlaze za monitor, da mogu dva komada da ubodem, oću da pretražim po oglasima, kapiram da do dva soma dinara može nešto da se uzme, a?
    Izgleda da ću da sklopim amd fx komp, a oni nemaju integrisanu grafku

  3. Radjarde, čuvaj se virusa dok je komp tako u delovima nezaštićen.

  4. Obesio sam kandilo iznad kućišta i posuo ostroškog tamjana u stari heatsink dok se ne instalira Microsoft Windows 8.1 x64 Operating System sa svojim ugrađenim Microsoft Windows Defenderom

  5. osim ako neko ne osujeti tvoje planove Šrederu! ! !
    http://i.imgur.com/EcwyYHd.gif

  6. Rađarde za dva soma imaš nekih leševa na kupindu, u prodavnici je najniža cena za malo bolji leš oko 30 evrića. Ja imam neku rashodovanu 6600 GT, menjao sam joj elektrolite na ploči, ali greje se i dalje ko blesava, uz nju poklanjam i dva kulera osmice koji se ubadaju direktno u napajanje lolo

  7. Obesio sam kandilo iznad kućišta i posuo ostroškog tamjana u stari heatsink

  8. Jebalo majku, na kraju ću ipak morati da se stisnem za taj i5

  9. Dje da nadjem product key za windows 8?

  10. Rađarde, što se stidiš da kažeš rimu na forumu?
    ;)

  11. зато што је тибор у срцу носа
    ;о)

  12. Instalirao. Nadam se da je jednako dobar kao ABP

  13. Aaaaaaaand it's gone.
    Svaka stranica ceka na odziv po 2,3 sekunde zbog njeg. Jebo ustedu na resursima kad gubim vreme i zivce.

  14. Instaliraj AdMuncher, nije plugin nego nezavisni program, vise nego solidan.

  15. Ma imam Adblock plus, radi posao sasvim ok.

  16. ti rece da si uzeo novi komp
    kakva je ovo usteda na ramima, neko kukumacenje

  17. Doslo vrijeme da se dize sistem na laftofu, pa me zanima za preporuke, dal da dizem osmicu ili da ostajem pri sedmom njindovsu?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.