Prijava

Opcija se zove Cool'n'Quiet, ali ako ti je fabricki kuler na njemu, nece puno pomoci, cim se optereti, ima opet da arlauce.

inace, proces je neki posrani amd cetverojezgarni

Isti slucaj i u mene.
Na ovom novom kompu ima AMD 860k, krv ti jebem, kad se malo optereti ko da boing imam u kucistu a ne kuler.

kako da povecam brzinu w-lana? povecali mi brzinu konekcije na 125Mb, al preko wifija nece preko 75, 80 pa da ga jebem.

PA mozda ti ruter ima toliko ogranicenje.
A moze da se desi i da ti mobilni uredjaj nema protokol koji podrzava tolike brzine.

Polgedaj u specifikaciji fona, ili cega vec, koji tip WIFIja ima.

Moj recimo podrzava do 50mbps

nema, podesio sam ruter na 300Mb. jednostavno, nece ni na laptopu, gde wifi sigurno moze brze.

Imam problem sa acer aspire V5.
Nece da pokrene bios a crko je hard disk, probao sam sve sto mi je palo na pamet da bootuje sa cd-a ali nece nikako, izlazi greska operating system not found.
Ubacio sam nov hard disk, nasao sam na nekom forumu da se izbrisu sve particije i dalje ne pomaze. Kaze da treba da se iscupa wireless jer ima gresku ali ne pomaze. Sad cu da probam da bootujem sa flasha ali slaba vajda. Jel nailazio neko na ovo?
Update potrazicu da li ima neka verzija biosa van windowsa da se radi.

Ne znam, ali inače to sprečavam nekupovinom Acera.

To toplo preporucujem svima ali nazalost nisu me pitali pre kupovine :)

Na ovom novom kompu ima AMD 860k, krv ti jebem, kad se malo optereti ko da boing imam u kucistu a ne kuler.

Moj komsa uzeo neki AMD-ov sestojezgarac uz solidne ostale komponente, komp od nekih 500 evrica, sljaka lepo za sad. Zove me i kaze jebo te trese mi se celo kuciste, nemoguce da ovo ovoliko treba da bruji. Ja odem kod njega, otvorimo mi komp (inace uzeo kod jednih klosara lokalnih gde sam i ja morao sticajem okolnosti samo sto sam im se ja najebao majke za ,,ne mozes ti to da otvaras" pa su prema meni sad jako fini) , a ono najjadnija ona kadica i najmanji fan na proc koji sam ikad video. Jbt pa moj na starom kompu na Athlon X2 5000+ je bolji i tisi od onoga. Nista, predstavim mu ja kakva je situacija da tu mora drugo hladjenje inace ce ovo malo da se okrece dvesta na sat i na idle. Uzeo sam mu Termaltejkov kuler, robuscina od kulera, jedva sam ga spakovao u komp da mogu i stapici za ram da stanu i da mogu da zatvorim kuciste, ali jebe mater sad hladjenje.

E i da, zaboravio sam zasto sam prvobitno dosao na temu. Ima li nekih dead drop-ova po Srbiji?

Ostaviš otvorenu stranicu kućišta i usmjeriš na nju Ventilator Vulgaris.

killer, izvadi mu bateriju i kada ga uključuješ dok je povezan na struju i dok se vrti acer logo izvuci kabl da se ugasi. 2 puta. Nakon toga bi trebao da pokrene recovery mod i da te pusti u bios i tu mu uključiš "legacy bios on" i butuješ sa odgovarajućeg medija.

Glupo resenje. Nakon sto sam sve ovo uradio i ubacio sistem na usb je proradilo. Radi cd (proverio ga) a podesavanje u biosu (kojem nisam pristupio) je stavio usb pre harda.

I meni je delovalo nebulozno, ali rekoh pošto ništa ne pomaže da se uđe u bios, mora tako.

Moj komsa uzeo neki AMD-ov sestojezgarac uz solidne ostale komponente, komp od nekih 500 evrica, sljaka lepo za sad. Zove me i kaze jebo te trese mi se celo kuciste, nemoguce da ovo ovoliko treba da bruji. Ja odem kod njega, otvorimo mi komp (inace uzeo kod jednih klosara lokalnih gde sam i ja morao sticajem okolnosti samo sto sam im se ja najebao majke za ,,ne mozes ti to da otvaras" pa su prema meni sad jako fini) , a ono najjadnija ona kadica i najmanji fan na proc koji sam ikad video. Jbt pa moj na starom kompu na Athlon X2 5000+ je bolji i tisi od onoga. Nista, predstavim mu ja kakva je situacija da tu mora drugo hladjenje inace ce ovo malo da se okrece dvesta na sat i na idle. Uzeo sam mu Termaltejkov kuler, robuscina od kulera, jedva sam ga spakovao u komp da mogu i stapici za ram da stanu i da mogu da zatvorim kuciste, ali jebe mater sad hladjenje.

Koliko ga je kostao taj novi kuler, i sta bi sa garancijom?

a ima li neko ideju sta da probam sa wifi ruterom?
http://www.speedtest.net/result/4160762074.png

ovo bi trebalo da je 125Mb

Brate zovi internet operatera i reci im sta nije u redu i oni ce ti reci ili da se teras u tri picke materine (a ti si negde bese u inostranstvima pa ti nece to reci sigurno) ili ce ti reci kako da sredis.

Koji ti je model rutera?
i proveri koju wifi karticu ima laptopic

netgear wnr2200
http://cdn.shopclues.com/images/detailed/1560/612513198412_1382336270.jpg

nadam se da ne moram da se drkam sa operaterom.
mislim, meni i ovo dosta, ovo mi automatski ubrzali onako, bez povecanja cene, al kad vec bi trebao da je duplo brzi, da bude :)

Ruter moze da salje tih 125 Mbps, znaci da je do kompa problem.

nesto pocinjem da se mislim da je zbog komsijkog wifija, da se biju medjusobno. sad sam naso neku aplikaciju za tel wifi scanner, i nesto se macuju ovde bar 4-5 mreze na slicnim frekvencijama.