Prijava

a moj ti je savet da pljunes jos 2,3 crvene vise i uzmes lepo neki rajzen 7, dobijes oktakor sa 16 tredova umesto navedenog sestojezgranog, mislim kad si vec spreman da puknes 270e na procesor samo.

u pravu si atomski mise, mozes jos zaraditi za stalno dobre komponente ako prestanes da pusis cigarete. ako npr pusis danhil 2 pakle dnevno a kad izadjes jos jednu to su oko 200eura mesecno. znaci na svaka 2 meseca mozes da osvezis racunar novom komponenton od 400e pod uslovom da igras piratske igre plus popravljas zdravlje.

Jel vole ljudi koji igraju video igre obicno i da tako idu na zurke,da ispuse dzokavca,da pijance jednostavno, i da jednom recju se provode,i da budu veoma iziritirani kad im cura ne dava da je malo maze izmedju nogu?

Koliko je gledanje online serija/filmova lose za komp i jel nesto znacajno utice na radni vek istog?

lose za procesor ahahaha, gde je taj post

Znač terorista provali u Pentagon, nađe glavni kompjuter i samo pusti filmoviziju, ode Amerika ukurac.

Hahahaha, prejako, šta bih ja onda, svaka serija novi računar?

A tebi Djoks predlazem da ne palis kompjuter uopste, tako ce da traje najduze

Hahah to je to hvala

Meni je crko televizor prije nekih mjesec - mjesec i po dana, a na njemu sam non stop gledao filmove i serije, ima tu nešto

''E buraz ne valjda da gledaš strimove, online serije i filmove, ne valjda da igraš igrice, skraćuješ mu radni vek.''

A kad se komp otvori:

https://i.imgur.com/mrO4FJp.jpg

Komp ne prepoznaje ( usb) mis i tastaturu pri pokretanju, dok u biosu rade.
U biosu su svi usb portovi na enebled, u cemu moze biti problem ?

Rade li u safe modu? Koju ti grešku izbacuje u device manageru za te drajvere?

1. U safe modu uđi u device manager, deinstaliraj drajver za miš pa ga diskonektuj pa ga opet konektuj, pa za tastaturu deinstaliraj drajver pa opet diskonektuj pa opet konektuj.
2. Reinstaliraj drajver za usb.

E meni.krivo sto malopre reko smanjis izdvajanje za devojku, ali mislim jednostavno ako ona zaradjuje podelimo troskove, a sto se tice izlaska ako mi.je lepo sa time nemogu nikad prestati to je lakse reci nego uraditi.Dosadise mi igrice i zeljan sam uzivanja u realnom svetu mogu kazem.E hteo pitam ovo dal ce mi se smanji racun za struju ako ne planiram da igram igrice zamenim moju 256bitnu graficku sa nekom 64bitnom sa 256mb memorije ddr2 tipa, a ovu 256bitnu ddr5 tipa sa 1gb stavljam samo kad zelim da igram igrice.Jer ja kolko znam jaka graficka zdere struju ko luda.

Jesi probao nešto od navedenog?

Za druga pitam

Ne radi ni u sejf modu, posle ce se cimati xD

novije graficke, ne znam za starije, kad se ne koriste trose i manje od starijih ako se ne varam
mislim kad nisu pod opterecenjem velikim

Ja imam geforce 470 za gejming jaku i geforce 7300GS kao slabiju graficku.Mada prestao mi je nesto entuzijazam da me igre ispunjavaju kao sto su me ispunjavale ranije.Mada ja ponekad igram i super nintendo i nintendo igre na emulatorima takodje.