Prijava

Mlatoni kupio sam bukvalno ovo sto si linkovao ali ne radi

Neka visa sila ne da da snimis klip. Ispustanje vode iz radijatora pa sad ovo, sta li je sledece

Vidi ga galantni hahaha pa de si ti druze neaktivni

Kosovar kad se primiri belaj neki ispadne

Pozdrav. Da li neko moze da mi preporuci dobru aplikaciju za crtanje talasnih formi naizmenicne struje za MacOS?

E imam strašnu ideju
Ajde da napravimo dupli ne stariji od 24 sata i sa trolujemo Šaljivim sajtom Vukajlija.com u 2019
Druže...

Koliki deo novca od prodaje na play prodavnici ide vlasniku/autoru aplikacije?

70% + reklame

dobar ovaj fulskrin na chrome,sve sklanja samo se vidi stranica.f11 treba da se stisne nisam znao za to pre

komp mi tesko bode. jel ima neki aspirin nesto da ga razmrdam malo?
nemam antiviruse i govna jer se tripujem da od toga bude jos gore, al eto mozda grijesim.

halp

svakodnevnica neka bi bila:
chrome sa 10tak tabova
viber desktop app,
jos 2 voip app,
povremeno jos jedan program koji sumnjam da jede RAM al bodenje se desava i kad on ne radi tako da nije bitan toliko kapiram.

posebno reaguje na gugl mapu, bas se izbaguje onako dobrano kad se zajebem i udjem tamo.

4 mrtva giga rama i 2.8ghz procesor dual cor picke materne su kantine specifikacije.

eto ako ima neko pametan, za jedno 3 dana cu da navratim da vidim jel ima nekoodg

1. Task manager i resource monitor - proveri da li nešto uzima više resursa nego što treba (na cpu i hard disk posebno obrati pažnju).

2. Skini Ccleaner počisti malo kojekakve fajlove koje ti ne trebaju, očisti registre.

3. Da li imaš klasičan hard disk ili ssd? Ako imaš klasičan disk uradi defragmentaciju.

4. Kada je prošli put čišćen komp i kada je istaliran sistem i koji?

5. U komand promptu ukucaj ''sfc /scannow'' da bi popravio bar neke oštećene sistemske fajlove.

6. Ukoliko imaš opciju, da se ne bi cimao sa svim prethodnim, reinstaliraj komp.

Edit: 4gb rama i 10 tabova na hromu i pitaš se što zabada...

hahah pa msm nije zabadao ranije lololo

win7 je u pitanju

cistio sam par puta onim spybotom valjda, al sam ga obriso izgledalo mi da je beskoristan lol
ne mogu da reinstaliram, jebiga, al odradicu to sto kazes

Proveri i da li te neki windows apdejtovi cimaju. Imaš isto i checkdisk da ti hard disk barem malo konsoliduje.

ma apdejti su mi na check for updates but let me choose if I want to install. tako da kapiram da nije to.

perfmon.exe pronalazim u ovom resource monitoru, dal je to neka stetocina jebemumajku?

To je u redu, vindovsov je proces, fazon perofrmans monitor.

Muni ti malo ccleanerom po registrima i po kojekakvim fajlovima. Takođe možeš i disk cleanup vindovsov da pustiš.

Da li mogu da:

napravim paypal
primim pare na paypal
kupim nesto parama sa paypala
bez povezivanja kartice na njega

Verovatno mozes da primis pare par puta, ali u principu ne mozes da kupujes ako ti nije verifikovan, a za verifikaciju koriste karticu, jer si u svojoj banci ostavio licne podatke.

Tako da tesko, ja nisam mogao bar.

Verovatno ima neka fora, koju je sigurno teze izvesti od povezivanja kartice.

neko treba da mi posalje pare na paypal

sta ja njemu treba da dam od podataka