IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. evo sad otvaram bukv nakanjujem se na ovo 5 dina

  2. ovo izgleda sata II

  3. sata ii koko vidim nema novo po radnjama nego kupujem prodajem neka varijanta

  4. Ssd standardni koliko znam svi idu na sata, dugo nisam kupovao ssd pa mozda gresim xD. Ne bi trebalo problema da imas s tim
    Samo pravi razliku izmedji ssd nvme (M2) i obicnog ssd, tebi treba obican

  5. Aha vidim sata II kazes, ne znam iskreno. Odi u radnju neku pitaj najlakse je

  6. da evo bas sad gledam, ovi sata 3 nemaju ove 4pin konektore kao na ovom sata 2 disku sto sam oakcio, ova druga dva slota levo su isti u obe varijante

    sad retardirano pitanje el ima za ovu hdd sata II klasu uopste ssd format

  7. Ma to ti je to, samo je protok na sata 3 valjda brži od sata 2 ne znam možda grešim, zavisi i od matične jebemliga

    Ostao sam u nekoj 2015-2016 što se tiče hardvera, znam samo šta je good value for money što se tiče modernih komponenti

  8. Ovi metalni pinovi ti ne trebaju, to valjda za džamper neki ko nekad na hdd

  9. to

    ma da radice kapiram ovaj hdd imao te 4 iglice za struju a na ovom novijem sata 3 ide preko ovog L dzeka sacu porucim nesto

  10. da jbt ti dzamperi kao fazon prajmari sekndari disk lolo mada radilo to i bez tih dzampera, bukv zamenis na onaj kabl koji vuce prvi hakujes ga haha

  11. Odi u radnju neku pitaj najlakse je

    a ovo generalno je fazon ako znas nekog eksperta u nekoj prodavnici specijalizovanoj jos moras biti dobar sa njima

    gde god dodjem pitam bilo sta pojma vise niko nema ne samo za racunare nego bilo sta, fazon ja sam samo prodavac... onih entuzijasta sto rade za minimalu a znaju boga oca nestala vrsta

  12. pajz ovo galaktikose nekad dodjes u radnju ostanes lapo sata ispricas se sa covekom vidis da voli to sto prodaje danas sve neki retardi trazis mu pajsad tastaturu odvede te do one mehanicke od 250 jura ni ne zna da je mehanicka nego mu retosi dolaze u prodavnicu nudi po difoltu haha

  13. Gde u Novom Sadu izmajmljuju laptopove?

  14. uuuu skeli stigo ssd radi instalira se otpisujem onu stelicu obecanu evo precrtano u svesci lol

  15. Poslo bih ti stelu iako još nije zvanično rešen nektorov status al ne bih da se samodoksujem lolo

  16. haha a ne ne evo optisano leptop kidalica moze na majning da se prebaci bukv. Dize sistem za 7-8 sec ko novo dae

    a ovo za nektora tu moye da se dablira ulog nema problena

  17. Mislim da VPN i TOR browser pomazu sve dok ne izgradis u neko selo veliku kucu i ne pojavis se u grad sa BMW-om.Posle toga svi znaju ko si i sta si i vise nema mogucnosti da se sakrivas.Razmisljao sam o tome kad je upotrebljivo da se koristi VPN i TOR osim ako su u pitanju mutne rabote?