Prijava

Кад већ славиш дај штогод за попити...

Е виш, читаш ме ко отворену књигу! Шта да се ради, мушки мозак.

Само ми није јасно зашто сам кренуо да избегавам смајлије.

ljudi, da ja vas pitam nešto konkrevetno... kad liježete vi, kad ne izlazite van i kad ne morate ustajati rano?

Pićemo neki drugi put, kasno je sad :)

Ja ležem oko 1, 2, a ustajem oko 9, 10...

dobro, skoro da smo tu negdje, valjda je to normalno... dva sata gore dolje...

Добро добро Незаборавка, већ те за два пута држим за реч! А и јесте касно...

Бури, ти стварно имаш истрипована питања. Зависи, навикао сам да се дижем пре шест, тако да због тога и лежем пре поноћи. Међутим, сад имам мало више слободних дана, тако да сам одлучио дати себи мало одушка. Јутрос сам чак до девет спавао!

kako misliš istripovana? poredim se sa ljudim sa neta ili šta...

Momci, moram da idem, braća mi se popeše na glavu, treba im net... Uživajte, laku noć :)

Ајде лаку ноћ, сањај нешто лепо.

Ма бре Бури, стварно имаш чудна питања. Кад ти лежеш/устајеш?

ajd fmn... ako se sutra ne pišemo sretan ti praznik

oko 2 liježem i oko 8 ustajem borko... ma ajd pitam onako, kad ljudima nestane tema ili kad me nešto zanima da uporedim sa sobom pa da povećam uzorak :D

Хаха, генијално. Пази, спавам око шест до седам сати кад радим, некад и мање, а кад сам фрај у вр главе осам, осам и по. Навикнем се и онда не могу више да спавам, хтео не хтео устајем.

e to sa navikom je i moj slučaj... nisam prespavao devet ima pitaj boga otkad... nema veze što nekad legnem u 4 kad dođem iz grada

Ето ти. Е бегам ја сад на кунт... Лаку ноћ!

И шта сад?Ја сам значи џаба постовао онолико?! Еееееее , намештено кажем ја....
http://www.youtube.com/watch?v=Cev7qG9K2_8&feature=player_embedded

Зар си мислио да није?

Ма ја то увек кажем када не победим :))

А тад наравно није? Е багује ми стално Вука, теме из игара ми често нису у задњим темама на којима сам учествовао...

Au! Pa uživate, da, da...