Prijava

LOšost igrača u odnosu na cijenu, klub i ligu, i dobijene šanse:

Slavoljub Đorđević, rijetko bolestan čovjek
Radovan Krivokapić
Ova stoka Šćepovići
Stevo Glogovac
Daren Flečer
Džejmi KAraher
Buskec, drugo ime za panj
Ima i kamara Italijana i švaba

Човек ставио Тореса у друштво са Кериком. Па лол.

I Staridža koji je do skoro jeb'o pa razbivo koliko je dobro igrao. A sad ni ne dobija priliku, tako da taman i da 'oće ne mož' da se pokaže. U da, ne rekoh svoje mišljenje: jebeno drvo od Kerola. Al' ozbiljno, je l' vidi neko ijedan njegov kvalitet?

Al' ozbiljno, je l' vidi neko ijedan njegov kvalitet?

Уме децхко да направи пиздарију.
Бабовић, нека му је лака црна земља, ал је и био дрво.

Ja i dalje mislim da je Babović najgori igrač sadašnjice.

Стариџ не веже, сваки његов шут иде у пиздиће, а себичан је ко браћа Шћеповићи заједно. По мени, никакав играч. Торес држи лопту 15 минута у контри и онда је изгуби па омогући противнику контру. Мозес измислио фудбал за обојицу. Кјерик је пањина. Не као ове наше, стандардне пањине, него као она, мало боља пањина. Може он и да одигра добро, али колико већ дуго игра у Манчестеру, право ми је чудо што га до сад нису отјерали и довели неког боље. Можда сам субјективан, али свако има право на своје мишљење. Арбелоу и Шћеповиће нећу ни да коментаришем.

Al' ozbiljno, je l' vidi neko ijedan njegov kvalitet?

Добар играч, скок, снага, солидан шут.

Daren Flečer

де њега нађе?
мислим да је Даунинг објаснио шта је лош играч.

Немања Рнић, ван сваке конкуренције

Masimo Ambrosini, u mom seljačkom klubu ima boljih igrača od njega.

Здењек Григера би морао дуђе у сам врх.

Уствари, да закључамо. Радиша па десет празних места па опет Радиша, па иза њега Најл Ренџер који не само што је један од најгорих него је вероватно и најглупљи.

Ево да наведем целу поставу која леб (не)зарађује у мом најдражем клубу. Само бих од те руље издвојио Мијаиловића, Милијаша, Мудринског и можда Бајковића.

Babović (fala kurcu pa ga kupiše španci), Gomez, Benzema

Бензема најјачи играч у ПЕС-у.

Maskerano najveće govno koje trenutno igra fudbal.

EDIT: Milan Smiljanić

Бензема најјачи играч у ПЕС-у.

Ma ludnica

Ovaj lik drži rekord u Engleskoj ligi sa auto golovima
Pa mislim da je on najgori

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/34/Titus_Bramble_2011.jpg/250px-Titus_Bramble_2011.jpg

Titus Bramble

Samo kad se setim one jedne sezone u Nukastlu ahhahahha dao tri gola za svoj tim,a 5 autogolova ahhahhaa kakav car ...
Ili radi za kladionicu ili je žešća budala nema trećeg

Champy
Niklas Bendtner

Posto volite da mijenjate imena temama, evo predlog: Najgori igraci sadasnjice nakon Niklasa Bendtnera.

Kakvo je to jedno govedo od igraca. A medju fudbalerima su uglavnom svi oni goveda, nepismenjaci i gluperde. E sad zamisli koliko govedo treba da budes da bi se i medju njima istakao. Eto toliko govedo je Bendtner, Baloteli je za njega Valdemar.

Ovaj Bramble je stvarno panjčina od igrača.
http://www.youtube.com/watch?v=M6Drrc1--vY

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3c/Andy_Carroll_2011.jpg/200px-Andy_Carroll_2011.jpg

Имајући у виду да је енглески репрезентативац, играч Ливерпула на позајмици у Вест Хему, свакако је један од најгорих играча данашњице, иако би јебао кеве у нашој лиги....