Prijava

Da se napravi ako može na profil da ti piše kad neko komentariše istu definiciju koju si i ti komentarisao, naprimer, da piše
Komentara na komentare: x,
s tim što bi kad klikneš na neki komentar odatle, on bio maknut. Ili neka stoje, nebitno. Zašto ovo? Zato da ne bi morao da ako imaš naprimer 200 komentara na tuđim definicijama da klikaš na svaki svoj dati komentar da vidiš jeli ko komentarisao istu definiciju. Kapirate?

bilo bi zgodno, ali trebalo bi da se udesi tako da samo ti možeš vidjet komentare na svom profilu, a drugi kad ti gledaju profil on treba izgledati čist, bez zakrčivanja komentarima i koječime jer to već naginje "wall-u" i fejsbuku i malo je bezzzzze. :-)

Hteo sam da dam ovaj predlog ali me je Me?a pretekao... :)
Znači stvarno bi mogli da se potrudite da nekim simbolom stavite do znanja da je neko odgovorio na komentar...
Ovako je totalno glupo, neko mi postavi pitanje vezano za neku definiciju, a ja nemam pojma o tome...
Može li se to urediti...?
Ooooo admini čujete li glas nas, običnih smrtnika...? :))

Moze. Dobar predlog.

Da se kopiram iz prosle teme, da bih se kasnije lakse nadovezao... :)

<Kad smo vec kod komentara, mislim da trebaju biti mnogo funkcionalniji...
Komplikacija :) ... u principu svaka definicija je potencijalna tema... samo se treba nekako snaci u toj gomili, imati uvid, neku pretragu, obavestenje o novim odgovorima, hronoloski poredjani komentari (kao i sada), ali i grupisani po 'temama', da bi ona mogla bez problema da se prati... posebna boja za komentare za definicije u kojima si ti ucestvovao.>

Moze l' nekako da se uvede... e sad ne znam kako d' objasnim. Na primer, otvorim neciji profil i pise
Broj komentara 500 (9).
Broj komentara drugih 600(15).

U zagradi bi pisalo broj komentara koji je taj clan dao na samo moje definicije. U drugom slucaju borj komentara koje sam ja napisao na njegove/njene.

Valjda kapirate. Eto, to se meni svidja. :)

@Tulumbac: Može to ali nije baš trivijalno kao što deluje tako da ne znam kada ću da to odradim.

@Meщa, @Lithium: Super ideja. Ovo će biti jedan od prioriteta.

A zasto ne bi mogli da se vide komentari na definicijama sa groblja

Da, bilo je nekad reči o tome, mislim da je Meщa predlagao. Trebalo bi da mogu da se vide i komentari "pokojnih" defki.