Prijava

Не допуштај госпођици да иде до купатила, троши се време

na te fore sam mislio frenki, ona moze da uzme mob i da parla pola sata namerno, kapiras...

Zato postoji burzumovo sveobuhvatno uputstvo.
I kod kurve se mora sa nekim predznanjem iči.

:))

Dobre su kurve žene, samo na lošem glasu. Ko Ana Ivanović nešto.

Ja se oglušujem o zabranu! I da, nikad ne bih platio da jebem, one meni plaćaju. JA KURVARIŠEM!

nemam dovoljno reči da izrazim svoje gađenje, ne toliko zbog teme, koliko zbog tvog stava frenki. fuj.

Mslm, škk?
Ovo treba zaključati. Sram te bilo da skrnaviš tako ČIST (opran) ulaz kurčevine u pičke.
Propagiraš ođe PRLJAVI (neoprani) ulaz.
Šta ako neko nema da kupi kundomile? Ima samo za kurvu. Tolko nabro keša.
Oćeš dumre od sifilističnotriperljivedesi?
A kurva ko kurva. Neće da časti kundome, nego golim pičkama napada na te jadne kurce.
Na današnji dan još!!!! Sudiće ti KOKOSH.

Ja se oglušujem o zabranu! I da, nikad ne bih platio da jebem, one meni plaćaju. JA KURVARIŠEM!

Haha...Ninčila je car.
Nažalosti ipak moram da te banujem. Pravila su pravila.

Drugi put. Zakočio mi se nešto ban, neće da radi. :)

Hahaha evo vidim još sam živ. A realno, što mi je zabranjeno postovanje?

Имам ја једно питање.
Ја док сам читао ове постове доживео сам камену ерекцију и свршио сам не додирујући се.Значи свршио сам , а плаћам нет , а ви сте ми омогућили услугу да свршим , да ли то значи да сте ви курве за које сам ја платио како бих свршио?

L@ki

Имам ја једно питање.
Ја док сам читао ове постове доживео сам камену ерекцију и свршио сам не додирујући се.Значи свршио сам , а плаћам нет , а ви сте ми омогућили услугу да свршим , да ли то значи да сте ви курве за које сам ја платио како бих свршио?

Jok laki, to znači da si zagoreli bilder i da ne jebeš!

А то је значи .....

to je to!

A jebo sam kurve u par navrata, dobre su to pičke bile. nisu mnogo srale i tražile govna da im kupujem. samo bi im dao pare i jebao bi a posle srećan i nema onog smrada koji ženainače ispušta posle jebanja jer kurava ode svojoj kući ili na novi skvoš pičke

realno, mrzi me da čitam sve ove vaše postove a žao mi sto nisam bio tu. mrzi me jer sam se najebao kurvi pa sad da čitam neka baljszganja tipa laki arčer mlogo mi je skrš!

ja sam jebo kurve jer su standardne devojčice sranje. te vlaži joj pička te je buši. Trebal da jebem a da se krv preljeva??

jok bato moj, nista kao razradjena vagina za prvi put. ove krvavuše su već fetiš matorih zagorelih lezbaroša koji vole da im krev preljeva oko kurca misleći da tako uzimaju žrtvi mladost!

Само јеби Царо , и не знам шта ме стављаш у уста толико , мислим ако ме разумеш....

Ona Budimpeštanska kurva je bila mama, jebo sam je preko puta Simbera. Simberu je samo pevala madjarsku himnu njegova debela kurva koju je uredno platijo 30 demona.
Kakav je to jebarnik bijo, u jednom momentu mi je pacov pretrčao preko stomaka dok sam ležao na nekom oronulom krevetu koji je delovao kao da je njemu crklo bar nekoliko kerova.

ali kada je vilicom prignječila glavić ni covpa vise nije mogao da me poremeti!

Hm, mislim razumem te savršeno samo prvi si krenuo sa procesom antipandanizacije...

Дал курва више воли да је панданишу или да је хамерфистују?Курцом наравно....

Kurva voli pare, jebe se njoj za pandane i arčere!