Prijava

Ја сам сиграо 14ку последњу, баш је била добра морам признати, мислим да сам још неки после тога пробао, али није ми се играло.

duhovitost ti kao i meni nije jača strana

Ja skinuo 19 poceo da igram, nije to vise to, ne znam pola igrača.. Doduse kad su pocele one kuglice (samo pederi igraju sa 3D prikazom) pocele da se krecu krenuse i mene da udaraju flesevi kako sam nekad mesecima gledao u to i obrisem igru. Ne smem jbg

Svako igranje novog menadzera u mene:

Skinem igricu
Nabacim sve grafike
Biram klub
Izaberem klub iz premijer lige kojem mediji predvidjaju 20. mesto
Dovedem nekoliko igraca koji prave razliku na terenu
Igram grubo i tvrdo
Ne osvojim nikad nista ali opstanem u ligi svake sezone

mfw

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/077/so_good.png

Sto bi u prevodu znacilo da igram sa Kardifom i da sam doveo Drinkwatera i McTominey-a.

немам ја живаца за енглеску због радних дозвола јер у скоро сваки клуб доводим кокира јовељића марковића и ђерлека а они затегли са визама серем им се уста иначе парма најјачи сејв сваке године па и ове

braćo mila, ja igram još uvijek FM07 tako da...probavao sam, i ove kasnije ali meni je ovaj najbolji jbg

svake godine skinem menadzera novog, napalim se ko ker, pravim diplomski rad od plana za tekucu sezonu, spremim sok i grickalice i obrisem igru posle dva dana

ajde to, nego ja skinem sve dodatne lige, logoe, dresove, lica igraca itd. itd. i onda mi zao da obrisem, stoji mi u kompu godinama. i dalje imam FM17, mislim da sam ga tad zadnji put i taknuo, '17.

Grickalice i sok haha kao rodjendan u trecem razredu xd

Samo 2001/2 i lids

Скинуо сам овај нови СМ19. И није толико лош.

Додуше тек сам почео да играм.

Играм већ 2 дана овај СМ19. Добар је.

Poslednji menadžer koji sam igrao i da sam uživao je bila petnaestica. Posle su usrali za meni sa onim 3D modelima za menadžere i stalnim svađama sa igračima. Zanima me da li ima neka fora da se petnaestica pečuje sa aktuelnim transferima kao što je bila priča sa osmicom i ako može gde mogu da nađem peč?

Pa pretpostavljam i ja da ima brt. E sad pitanje je gde... Tražio sam na engleskom i sve me vodi na neke spem sajtove. Znam da ima kod nas neki sajt za menadžere ali oni valjda imaju neku foru kao na stimu da mora da bude kupljena igrica, pa zato ovde pitam da li neko zna gde da nađem peč.

Eh Srbin pa da kupuje igrice...

Ja sam guglao za 08 transfere iz 19 nasao sam relativno lako al me puko fles kako sam 24/7 piljio u to sranje oa sam ipak odlucio da ne skidam xd