Prijava

treca je bolja od prve 2...

Хјуман сентајпед ЈЕБЕ. Ове друге две су мњех..

Добро сте ме подсетили, одо додлгедам.

Sinoć sam odgledala Royal Pudding...jedino mi je bilo smešno što po ko zna koji put jebu Kanadu.Ostalo :zev zev:

Ројал Пудинг је јебен у деловима са Канадским обичајима :))

Епизоде где се фурају Канађани генерално смарају, а ни ова није изузетак.

L0L
Ројал Пудинг је јебен у деловима са Канадским обичајима :))

to priznajem, poslednja scena me nasmijala, kao i ono "the ceiling is falling down, killing the few spectators, which isn't the tradition at all" je bilo dobro, ali jednostavno takve sitnice ne mogu da izvuku epizodu. Bas kao sto ni Kartmenovo "fuck me, mom!" nije izvuklo epizodu o aj podu. jbg nedovoljno je.

Dvajt
Епизоде где се фурају Канађани генерално смарају, а ни ова није изузетак.

potpis.

Ово је први пут после седмог или осмог серијала да прекинем епизоду на пола. Јебали их Канађани.

Шта ћете понестаје им идеја...

to priznajem, poslednja scena me nasmijala, kao i ono "the ceiling is falling down, killing the few spectators, which isn't the tradition at all" je bilo dobro, ali jednostavno takve sitnice ne mogu da izvuku epizodu. Bas kao sto ni Kartmenovo "fuck me, mom!" nije izvuklo epizodu o aj podu. jbg nedovoljno je.

Slazem se u potpunosti

As the part of the tradition, i'm going to leave my comment here.

Смарају епизоде о Канађанима.
Ал' не серите, епизода о ајпеду је дојајна! Није баш као неки хитови, ал' је скроз добра.

Да, прва из овог серијала је дојајна. Картменове форе су краљевске.

smor je brate i ona, mada je najbolja od ove 3. ne najbolja, nego najmanje losa.
ni u njoj nije bilo nekih genijalnosti, glupa je jednostavno, osim nekoliko dobrih fora, ali kao sto rekoh nije dovoljno.... smrdi mi na najgoru sezonu vec sad....
zbilja, koja je najgora sezona po vama??

За сад, ова. Последње две епизоде су толико лоше, не сећам се да је један серијал имао две овако лоше епизоде...

ni u njoj nije bilo nekih genijalnosti, glupa je jednostavno, osim nekoliko dobrih fora, ali kao sto rekoh nije dovoljno.... smrdi mi na najgoru sezonu vec sad....
zbilja, koja je najgora sezona po vama??

Мени је прва сасвим солидна, као што рече Варнер није баш у рангу најбољих али може да прође. А најгора је за сада ова, надам се да ће ме демантовати у будучности. Поред ове вероватно 11, мада тешко је рећи јер у свакој има неколико добрих епизода.

ova je za sad najgora...mada verujem da ce cetvrta epizoda piti havarija i da su im ove 3 samo kiksevi

da,prva sezona je sranje tesko

Јебига. И Симпсонови после 14. сезоне само срања избацују.

Пеки д џем
Да, прва из овог серијала је дојајна.

Posebno kad Kajlovog ćaleta ošamute strujom uz komentar :''YOU SAID WE COULD'' :-)))

Ne mogu da izdvojim poseban serijal, što neko reče nađe se u svakom i par dobrih. Epizode za Peškirkom i Božićnim govancetom mi idu na živac.