
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
ne smeta meni sve nego me neke stvari nerviraju, izneo sam svoje misljenje i ne vidim sta je tu lose. a i malo sam mrzovoljan jer me boli glava i ne prestaje
Što?
Promena, možemo.
Ko bre?! Ti bre?! Što bre?!
A šta sad, jel igraju tvoji iz Nimitza ili predajete ili šta već?
E, ne pitaj me ništa, nisam za džabe ostavio mesta za otkazivanje odluke. Verovatno je samo moja trenutna nezainteresovanost za igrom, imam prečih stvari, mislim da će proći, vi svejedno čekajte u pola 9, igraćemo.
ok
lag hocemo li?
Шта Шокере , и ти направио дете? :))
хахахахахахах, ма једе говна, вратиће се...
Slažem se.
Nije nego mu je maturica sad, i on misli na svoju maturicu, pa jebote, nije mala stvar odlazak iz osnovne i odvajanje od učiteljice :D
Jorgandzijo, ko bi hostovao ? Mi smo tu
krajino mi smo tu, pravite
Шта Шокере , и ти направио дете? :)
laki nisi valjda? lolo
Hoc'mo il' nec'mo?
tu sammm.. da se javim
čekaj mare, igramo posle, ako se okupe...