Prijava

http://www.imdb.com/title/tt0032455/
Ako izuzmemo onaj deo sa Mikijem i šeširom ništa ostalo nisam skontao.

Кад сам био клинац (имо сам шес-седам година), текта ме одвела у биоскоп и питала ме шта ћу да гледам. Ја изабрао филм по имену "Зли поручник", зато што је звучало тотално кул. Шта ја знам, мислио сам да неки војник иде и убија ванземаљце или тако нешто. Изашли смо из сале после десет минута.

Такође сам се плашио Фредија Кругера у свим филмовима у којима се појављивао.

Бановић Страхиња.

@Уррад

Мени је Фантазија и дан данас до јаја. Јес мало језива, али Дизни уме да буде и грђи.
http://www.youtube.com/watch?v=944cPciN-kw

Интересанто срање које никога не интересује : Дизни је снимио Дамба како би покрио губитке Фантазије. :)

Боже. Овај цртаћ заиста јесте нешто најјезивије!

не знам дал сте поменули, ал ја сам се до јаја триповао оног цртаћа о божићу када дух води неког лика кроз град и показује му каквих све људи има, злих и тако та срања... често се давао ал заборавих како се зове. трипчуга од цртаћа... ел зна неко како се зове? нек баци јутјуб линк...

Крисмас керол, али не знам на коју верзију мислиш, постоји гомила...
Ја се сећам, кад већ ређате цртаће, једне верзије Оливера Твиста, био сам баш мали и неправда ме је доста потресла.

"Vikend kod Bernija" i "Mrtav 'ladan", jer mi se od njih dešavalo da iz čista mira počnem da se na javnom mestu cepam od smeha kao kreten i nije mi bilo svejedno zbog toga.

неправда ме је доста потресла.

Kad reče ovo, setio sam se filma "Sleepers". Nema šta me tu nije potreslo, zamrzeo sam Bejkona zbog uloge u tom filmu.

Sećam se ja baš te verzije Olivera Tvista. Mislim da je bila na Politici i jesam se i ja skenjao posle nje.

the exorcist
http://www.youtube.com/watch?v=YDGw1MTEe9k
stvarno sam imao tripove od ovog filma

Лептирица јебена и неки наш филм са Руживом Сокић , Драганом Бјелогрлићем .Као он је студент а она вампир а он то касно укапира.Деведесет , библиотека ,рат.....
Ноћима нисам спавао због тог срања.....

Film se zove Pun mesec nad Beogradom...kao klinac sam gledao do dela kad mrtvak u kovčegu otvori oči i pogleda Bjelogrića...tek pre mesec dana sam saznao koji je to film i pogedao ga...

The Shining mi nije ostavio traume, a smatram ga najboljim Kjubrikovim filmom i uopšte jednim od najfilmova svih vremena...ona scena kad se Džek smrzne u lavirintu, ili scena kupatilu kad se raspravlja sa crncem ko je zapravo čuvar hotela...ili kad provaljuje vrata...uf, mnogo moćno :)

Pink Floyd - The Wall
Gledala sam ga prvi put s nekih 5 godina jer sam u video rekorder slučajno ubacila to umesto Maze i Lunje. Prvo sam mislila da je crtani za decu i kao super... 2 sata kasnije sam trčala uplakana kod majke i vrištala: "Neću da umrem!!!"
Scenu u krvavom bazenu sam sanjala godinama.
Sad mi je to jedan od omiljenih filmova.

Davitelj protiv davitelja. Mesec dana nisam smeo u kadu da udjem. Samo zbog scene kad on sa karanfilom ceka zrtvu da je zadavi u kadi...

Bio je neki crtać, ne sećam se kako se zove,na foru planete majmuna,ali bez ljudi.
Ježio sam se od njega.

Jedini horor film od kojeg sam imao traume je stari horor "Pad kuce Aserovih".

A imao sam traume i od Odiseje u svemiru 2001., jer sam je gledao kao veoma mali. Od one scene pri kraju kada Dejvid Bouman vidi sebe kao dedu pred smrt, pa kao bebu, pa lezi u krevetu i dize ruku prema monolitu. A meni krevet bas gledao na vrata od sobe, koja su u mraku izgledala isto kao monolit. Nisam mogao nocima da spavam posle toga.

Mesec dana nisam smeo u kadu da udjem.

Jesi se briskao vlažnim maramicama? :)

Poltergeist. Ni dan-danas ne gledam TV.

Jesi se briskao vlažnim maramicama? :)

Nisam. Kupao sam se potoku. Bio sam mavi tad ^.^

Ја још као клинац вучем фобију од затвора. И плус сам одгледао са неких 8-9 година у сред филма (који је до те сцене био мање-више ок) сцену у затвору кад једног чамугу пуне нека двојица. Уср'о сам се. И тад сам се зарекао да нећу више никад касно ноћу да гледам телевизију. ^^