Prijava

e,ovako...sad mi se jede nesto slatko,a jednostavno da ja mogu da napravim brzo bez puno nereda i mnogo trazenja sastojaka za koje prvi put cujem...pa?

Узми леба и намажи мало меда, па поспи циметом, и на све то додај једну кришку лубенице.

jao sad mi se jede lubenica...e ja vec pojela nutelu i hleb :)

Ja pasulj sa rebrima i avokadom...

Имаш дивне лубенице обогаћене полиетиленом, продају се на ауто-путу, али је цена папрена, плус гориво и путарина - не исплати се. Ја бих ти препоручила да, кад ти тако дође да се засладиш, испробаш проверени рецепт за "слатке облачиће":

потребно:
- две супене кашике шећера
- 2 дл воде
- 50 гр. целулозне вате

прокувати шећер у води 5 минута и њиме гарнирати комадиће вате. сачекати да се охлади и служити уз пиво. Пријатно!

Ово је здраво, целулоза је добра за варење, слатко је а неће шкодити твојој линији. Кејт Мос и многе друге манекенке препоручују вату у борби против сувишних килограма. Ако мислиш да немаш проблем са килограмима, обрати се Госпоџи секретарици па ћеш видети да имаш. Поздрав

garnirati ?!???!??!?!?!??!?!!??!?!?!?!!!!!!!!??!?!??!
:) daj prevedi to na muški...

украсити храну. чини ми се да има и дефиниција

ако можеш да једеш севн дејс кроасане који су после осам месеци свежи ко из рерне извађени, мислим да ти ни од вате ништа не би фалило. ако не једеш кроасане, онда ништа :)

da kupimo vatu i tako je jedemo "na živo" ukrašeno???

što reče psidža: DA JEDEMO VATU???

aj i to da probam :)

е јбг неједем кроасане:)

пробај па кажи како ти се свиђа

Treba natopiti tu vatru etrom, pa možemo da razgovaramo. Samo što onda neću da je jedem, naravno.

Kao udavača znam da kuvam, a pošto najbolje od svega svaka prava domaćica mejk lav, za ovu priliku otkriću vam recept za ljubav, drevnu javnu tajne ( i vice versa )kuće koju su gejše vekovima prenosile sa kolena na koleno i ostale anatomske delove( za neupućene, gejše su obučene da na svom telu posluže ljubavniku večeru)

sastojci; dve a može i više ( u zavisnosti od ukusa ) osobe, sveže i raspoložene da jebu ( izvinjavam se zbog slovne greške, ne znam šta mi je sa tastaturom )

priprema:pomešati prvo sastojke, potom jednu osobu ili više njih ako ste širih shvatanja dobro podmazati i napuniti drugom. Jaja ne stavljati unutra, već ih GARNIRATI sa strane, mada zabeleženi su i drugi slučajevi

serviranje: neki to vole vruće, ali i to je stvar ukusa, ipak neka bude bar toliko toplo da se puši

PRIJATNO!

P. S. Tema ti je, slatka moja, prava domaćinska, ali bi bila mnogo interesantnija kada bismo ovde videle isključivo muške recepte, jer ništa nije više seksi od muškarca koji zna da kuva osim možda muškarac koji pere suđe nakon što je kuvao : )

Ako hoćete muški recept, ovaj se zove ''Mamina pita'':

Dođeš kući i kažeš: ''Mama, hoćeš li da mi napraviš pitu?''

U sledećem broju ''Muškog kulinarstva'': recept za ''Ženinu sarmu''.

:D

hahahaha, e da mogu sad bi ti dao prst gore da može na post na forumu :)

dovlinjose idolu mladih!

Прави мушкарац уме да кува и ужива у мучењу животиње! Остали се преселе иѕ мамине кухиње у женину, и користе ортоперско помагало "папуче" у борбу са Едиповим синдромом. "Моја жена је увак у праву, а понекад и то не помаже па мажем масти на леба."

РЕЦЕПАТ:

Да скратим, ево рецепта за ПСЈ (пиринач с'јајима):
- Шерпа запремине 1 или 2 литра
- Сипати пола шоље пиринча у шерпу.
- Сипати две пуне шоље воде у шерпу.
- Сипати пола кашикице соли.
- Када прокува, нека кува још 5 минута, искључите и оставите да стоји.
(Ово се ради паралелно док док је пиринач на рингли)
- Једна шерица око 0.5 литра
- Ставите једно јаје, четврт кашикице соли, пола шерпице ладне воде
- Када јаје прокува, кувајте још 5 минута, после га склоните са рингле и спустите у ладну воду
(ово се ради паралелно са кувањем пиринча и јајета)
- исецкајте 5 грама сланине на коцикце
- исецкајте 5 грама сунке (може и кобаја и слама и сункарица) на коцике
- исецкајте један краставац на коцкице
- ољуштите јаје и исецкајте на коцкице
- у једну ћасу од пола литре ставите пиринац, па сланину и сунку, па јаја, па краставац
- додајте један или комбинацију зачина (босиљак, оригано, бибер, чили, соја сос, першун)
- немојте додати: со, мајонез, сенф, кечап
Јело је готово. Можете јести виљушком или штапићима.
- Можете још исецкати унутра и црни лук и сир, али неће бити толико добар укус.
(Ако у спремању изгубите више од 15 минута, преселите се код жениних родитеља, јер сте неспособни!)

Кад поједете, нађите животињу и мучитете. Смејте се гласно док мучите животињу.

Hobotnica na srpski način

Sastojci:
- jedna hobotnica od 2 kg.
-krompir
-prase od oko 15 kg
-so i zacini po zelji
Nacin pripreme:
Hobotnicu ocistiti,usoliti i staviti da se kuva.U medjuvrevenu,prase spremiti za razanj,posoliti po ukusu i staviti da se pece.Za to vreme ubaciti krompir da se kuva sa hobotnicom.Kuvati na laganoj vatri 1 sat.Kad sve bude gotovo(i prase i hobotnica),hobotnicu i krompir dati mackama i kucicima da
ne smetaju dok se jede prase.Obavezno zalivati sa hladnim pivom.