Prijava

Voleo bih da mu se razderem u facu: ALO MAJMUNE JEDAN ŠTA GLUMIŠ, MI SMO SVI LJUDI!
Ili Carina verzija: ALO MAJMUNE JEDAN ŠTA GLUMIŠ, MI SMO SVI ŽIVOTINJE!
Prvi i drugi deo u ovoj animalnoj rečenici su povezani lolololo.

Hitler je bio pametan covek. Podrzavam njegove metode, treba pobiti sva govna i gotovo, nema tu mnogo price. I danas bi trebalo isto tako, samo sto su ovi nasi previse pickice za to.

Hehe, zabavno. Znači, uzeti najbolje od svega... Otvoreno... Genijalno... Dobre osobine... Ovo je i za trolovanje suviše glupo. Odustani.

TI TROLUJES !!!

evo i mene zanima, ako neko hoće nek navede njegov doprinos, ili barem pokušaj doprinosa čovečanstvu?

evo i mene zanima, ako neko hoće nek navede njegov doprinos, ili barem pokušaj doprinosa čovečanstvu?

Увео је оне утегнуте хот кожне СС униформе.

Можда није волео да пишају по њему, ал' је био нека стајлиш педерчина, да га јебеш!

Taj lik nikom dobra ne donese, čak ni švabama. Posljedica njihove zanesenosti je sitno faširani Berlin.

Kako, pa lik je postigao da bar šest miliona Švaburina nestane sa lica zemlje. Malo li je?

Taj lik nikom dobra ne donese, čak ni švabama

ma ne,osim sto ih je iz totalnog finansijskog kolapsa u kratkom vremenskom periodu stvorio od njih najvecu svetsku silu

!

Узроковао смрт некол'ко милиона Руса.

Чек, па то није тако лоше..

Увео је оне утегнуте хот кожне СС униформе.

Први пут после леденог доба. Ретро-Хића.

Увео је оне утегнуте хот кожне СС униформе.

Можда није волео да пишају по њему, ал' је био нека стајлиш педерчина, да га јебеш!

hahahahaah taj rad...

Znao je duboko u sebi da je Jevrej pa se i ubio, mislio je da ih više nema

ma ne,osim sto ih je iz totalnog finansijskog kolapsa u kratkom vremenskom periodu stvorio od njih najvecu svetsku silu

I onda

sitno faširani Berlin.

i ostatak Njemačke.
+podijeljena država 50 godina.

Николате, иако мрзиш Јевреје, ово малопре што рече је тачно. Како прочитах у неком Међународном банкарству некада, " Много пре него што је Кејнз успео да објасни проблем незапослености, Хитлер га је решио."

Eto, lik je sjebao Nemačku: odlično. Zadugo je kompromitovao fašističke ideje: lepo. Sprečio je Staljina da uzme celu Evropu: fino. Samo je doveo Amere u Evropu, gde nas je sjebooooo...

" Много пре него што је Кејнз успео да објасни проблем незапослености, Хитлер га је решио."

Колегинице, седи, 1.

"Много пре него што је Кејнз успео да објасни проблем незапослености, Хитлер га је решио."

Решио га је и Маркс, па је куртон.

Samo je Ford rešio problem nezaposlenosti, sedite jedan.