Prijava

kako se ne udavi kad si probao jebem te usta

nisam isao mnogo u dubinu.a interesantno mi je sto se pritiska tice, sto je povrsina vode veca [pritisak je jaci.u moru kad zagnjuris metar glava pocinje da boli a u bazenu moze dublje

pa dobro, veca tezina, normalno

to je logicno jbg toliko znam

Priroda je veci bog od tvoga, bombaš. Ne traži grešku u savršenstvu. I tvoj je Isus "vaskrsnuo" pa niko to ne stavlja pod pitanje, a glupost nevidjena

Prestanite da serete po prirodni i savrsenstvu. To sto si kivan na par ljudi aka slobodni zidari, nije razlog da negiras prirodne zakone.

Vidi plidua sto je lepo rekao, slazem se

navedi jedan prirodni zakon

Nemoj da ulazimo u to kako je neki random guy pravio od krvi vino, vracao vid rukama a na kraju ga zajebo ortak, ubise ga na krstu

Koliko je nama loše obrazovanje od vremena pa do sad, kriminalno

Evo ti prirodan zakon, kad bombas udje na forum napise nuznu glupost i onda mu se popisaju po faci ili ga sazaljevaju

Religija je veci apsurd i da ti nije isprala mozak, sada se ovoga ne bi dohvatili i pricali bi o prirodi kao o najvecoj lepoti i savrsenstvu.

Veronauka je u skoli izborni predmet. Izborni. U skladu da slobodnom voljom. Probaj suvopicastoj ex komunjarskoj nastavnici biologije da postavis pitanje koje dovodi u sumnju Darvina.

Ajd okej da je bombas ateista pa ono ne veruje ni u boga a ni priroda mu nije jasna, nego se sve vreme oslanja na religiju kao temelj a u njoj milijardu nedefinisani stvari. Nije atak na religiozne ljude stavise cenim ih ako veruju i ne namecu mi to ali da sada pisas po realnom a oslanjas se na vise-manje nerealnu stavku (religiju) u najmanju ruku nema smisla

i sta cemonsad, pljuvati ustavom zagarantovano pravo na religijske slobode ato sto ne mozemo reci do koje granice deluje gravitacija?

usput, molba da neko reaguje na gambijeve upise, bilo kako. Postaje otuzno.

bombas ti ko miroljub petrovic.kakvi masoni i vladavina sotone.da postoji sotona on bi vec uveliko vladao, bas bi mu tesko bilo da prejebe narod

Hahahah upravo to labo, divan komentar. Narod glup ko kurac, pogledaj samo jim jonesa kako otera 900 ljudi u kolektivnu smrt za cas a zamisli neki omnipotent zla aka Sotona

da imas neku firmu koja dobro posluje odma bi dobio pozivnicu da se pridruzis bratstvu.to je samo udruzenje biznismena